Pada deszcz ze śniegiem, potem będzie jeszcze gorzej

Jeszcze dziś w powiecie obornickim może spaść śnieg, a na drogo mogą być oblodzone.

Już w części powiatu obornickiego pada deszcz ze śniegiem. Sytuacja jednak ma się pogorszyć. Temperatura ma spaść do zera stopnic Celsjusza, a miejscami nawet poniżej tego poziomu. Oznacza to, że na drogach i chodnikach może wystąpić oblodzenie.

Meteorolodzy ostrzegają również przed opadami śniegu. Te mogą pojawiać się falami. Ich wielkość prognozuje się na kilka do kilkunastu centymetrów.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk ocenia się na 80%.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież