Zaginęły dwa owczarki niemieckie

W piątek 25 stycznia w Jaraczu zaginęły 2 owczarki niemieckie.

Poszukiwane psy to owczarki niemieckie długowłose. Zaginęły w piątek 25 stycznia około godziny 8 w miejscowości Jaracz. Psy wabią się Nero i Luna. Jeśli ktoś ma informacje na temat psów prosimy o kontakt pod numerem tel. 784474440.

owczarek2

Komentarze   

-1 #1 Jacek 2019-01-29 23:32
https://www.facebook.com/search/str/%C5%BCaneta+hamrol/keywords_blended_posts?filters=eyJycF9hdXRob3IiOiJ7XCJuYW1lXCI6XCJhdXRob3JfZnJpZW5kc19mZWVkXCIsXCJhcmdzXCI6XCJcIn0ifQ%3D%3D&esd=eyJlc2lkIjoiMTAwMDAzNDAxMjg2NjExOjE4MzkxMTIzNzYyMTIxMjEiLCJwc2lkIjp7IjEwMDAwMzQwMTI4NjYxMToxODM5MTEyMzc2MjEyMTIxIjoiVXpwZlNURXdNREF3TXpRd01USTROall4TVRveE9ETTVNVEV5TXpjMk1qRXlNVEl4In0sImNyY3QiOiJtZWRpYSIsImNzaWQiOiIwZjYwOWVjNDFiMzY1ODE4M2M4NGQxYWQ3YjRhMjkyMSJ9
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież