Złóż sprawozdanie z działalności klubu

Urząd Miejski w Obornikach przypomina klubom sportowym o kończącym się terminie składania sprawozdań z 2018 roku.

Przypominamy klubom sportowym, że 15 stycznia 2019 roku mija termin składania sprawozdań z 2018 roku, dotyczących wykonania zadania publicznego „Wspierania rozwoju sportu na terenie Gminy Oborniki”. Kluby mają obowiązek przedstawienia w sprawozdaniu końcowym informacji o wydatkach poniesionych przy wykonywaniu zadania, kosztorysu ze względu na rodzaj kosztów, kosztorysu ze względu na źródło finansowania oraz zestawienia faktur i rachunków.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież