Uwaga na zmiany w obornickiej komunikacji

Gmina Oborniki wprowadza od 7 stycznia zmiany w komunikacji.

Informujemy, że od 7 stycznia 2019 r., w związku z pracami drogowymi i rozbiórką wiaduktów w ciągu ul. Staszica i ul. 11 Listopada, zmienione zostaną trasy autobusów linii 21, 22, 31, 32, 34.

Nowy przebieg tras będzie prowadził ul. 11 Listopada, ul. Młyńską i ul. Piłsudskiego, a w przypadku linii 34, także ul. Polną, do przystanku Rondo Kowanówko omijając przystanek Betoniarska.

Przystanki Urząd Miejski zostaną przeniesione z dotychczasowej lokalizacji przy ul. Staszica i ul. Jagiellońskiej na ul. Młyńską. Dodatkowo uruchomiony zostanie przystanek przy ul. 11 Listopada – zatoka w pobliżu Państwowej Straży Pożarnej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież