Wystaw się na Wielkim Jarmarku Świętecznym

Gmina Oborniki zaprasza wystawców do udziału  tegorocznym Wielkim Jarmarku Świątecznym.

W niedzielę, 9 grudnia w Obornikach odbędzie się Wielki Jarmark Świąteczny. Serdecznie zapraszamy wystawców, handlowców, twórców szeroko pojętego rękodzieła i produktów tradycyjnych do wzięcia udziału w Jarmarku z możliwością prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów.

Wszyscy zainteresowani wystawcy mogą zgłaszać się w Biurze Promocji i Sportu w siedzibie Urzędu Miejskiego w Obornikach, lub mailowo na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 61 65 59 149.

Udział w Jarmarku jest bezpłatny. Zgłoszenie wymaga potwierdzenia mailowego lub telefonicznego ze strony Organizatora, co jest jednoznaczne z udziałem podmiotu w wystawie. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy zgody na udział w Jarmarku bez podawania przyczyn.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież