Skip to main content


Dariusz Standerski zaprasza na spotkanie

| Łukasz | Wybory do sejmu 2023

Kandydat Lewicy do Sejmu RP Dariusz Standerski zaprasza na spotkanie na obornickim targowisku.

 

 

Lider listy Lewicy do Sejmu Dariusz Standerski w czwartek 28 września od godziny 9:00 będzie na Targowisku Miejskim w Obornikach. Będzie okazja do zadawania pytań o choćby program wyborczy partii, ale także o pomysł mieszkańca Rożnowa na Gminę Oborniki, czy Powiat Obornicki.

O godzinie 9:45 odbędzie się briefing prasowy, któego tematem będą "Inwestycje dla powiatu obornickiego i odblokowanie pieniędzy z Unii Europejskiej".

 

Okręg wyborczy nr 38 składa się z powiatów: chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, pilskiego, szamotulskiego, wągrowieckiego, wolsztyńskiego, złotowskiego.
Zakończono zliczanie głosów oraz przegląd protokołów. PKW przy dużych emocjach w czasie konferencji prasowej ogłosiło oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych z 15.10.2023
W wyborach do Sejmu RPO 15.10.2023 w powiecie obornickim wygrała Koalicja Obywatelska, niekwestionowanym liderem w powiecie obornickim został Jakub Rutnicki z Koalicji Obywatelskiej (PO).
W powiecie obornickim w wyborach do Sejmu RP przeprowadzonych 15.10.2023 wygrała Koalicja Obywatelska (dane wg. stanu na godz.19:30,16.10.2023).
PKW zaprezentowało informację na temat frekwencji w wyborach do Sejmu i Senatu RP do godziny 17:00 i dla całej Polski to 57,54%.
PKW zaprezentowało informację na temat frekwencji w wyborach do Sejmu i Senatu RP opierając się o informacje zebrane z komisji wyborczych.
Przewodniczący PKW wyjaśnił w trakcie konferencji prasowej sytuacje, które zdarzają się w komisjach wyborczych w związku z udziałem w ogólnopolskim referendum. Wydano również komunikat w tej sprawie.