Rośnie stężenie pyłu PM10

Na terenie powiatu obornickiego rośnie w powietrzu stężenie pyłu PM10.

Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Obornikach informuje o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w województwie wielkopolskim, w tym na terenie powiatu obornickiego.
Jeśli nie musimy to nie wydzodźmy z domów. Szczególnie w takich warunkach niebezpieczne jest uprawianie sportu. 
pyły pczk
pyły gmina oborniki

Komentarze  

#2 Kemar 2019-11-25 20:48
A Rogoźno działa i postawiło na wymianę piecy, dając na to od trzech lat dotacje. Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski działa, a nie poprzestaje na mówieniu. Takiego włodarza w gminie można tylko zazdrościć!
Cytować
#1 Jacek 2019-11-25 19:59
Szkoda, że nasza gmina nigdy nie dawała dotacji mieszkańcom, na wymianę piecy, jak to robił Poznań czy Szamotuły. Teraz mamy powietrze jakie mam.y
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież