Trwa paraliż komunikacyjny Obornik

Powyborczy poniedziałek to prawdziwy paraliż komunikacyjny Obornik.

Wjazd do miasta z każdej strony wymaga anielskiej cierpliwości. Dla wielu osób sposobnością na ominięcie korków był przejazd ulicą Polną. Korzystają jednak z tej drogi także samochody ciężarowe, więc ruch w tej części miasta mocno zwolnił. Cierpią dodatkowo na tym mieszkańcy tej ulicy, którzy okazuje się, że mieszkają nagle teraz przy trasie tranzytowej.

Osoby, które nie muszą korzystać z samochodu w centrum miasta niech tego nie robią. Wszyscy niestety musimy uzbroić się w cierpliwość. Remonty przecież mają nam polepszyć życie.

 

Komentarze  

#3 Damian 2019-05-28 08:21
To się okaże czy też inwestycja polepszy coś. Problem są źle zsynchronizowan e światła. z biegiem czasu wydaje mi się, że te niektóre inwestycję utrudniają vtylkk ruch, a ilość swiateł jest przesadn. Przykładem są światła na skrzyżowaniu ul. Mostowej i Szamotulskiej, które są wyłączone od samego powstania. Utrudniały tylko ruch. Teraz są bezużyteczne i tylko szpecą. Co do samej przebudowy szło pewnie lepiej zorganizować ruch w trakcie przebudowy, unikając wahadeł.
Cytować
+1 #2 Joanna 2019-05-28 00:10
są tacy, którzy chętnie przesiedliby się z samochodu na komunikację PKP ale między 12.18, a 15.51 z Rożnowa do Poznania to dość duża odległość czasowa jak na taką trasę i przed deszczem człowiek nigdzie się nie schowa, bo ktoś mądry uznał, że ludzie w Rożnowie wiaty nie potrzebują.... no i przeniesiono ją pewnie na nowo powstałą stacje zbierając laury.....
Reasumując....
wybór jest oczywisty... no chyba, że ktoś woli ekstremalne przeżycia np czekać na spóźniający się pociąg w czasie burzy
Cytować
-5 #1 Bullshit 2019-05-27 23:18
Bez Prawa i Sprawiedliwości to nawet Obornik spalin i oddycha :-x
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież