Duża awaria wodociągu w gminie Rogoźno

Pęknięta rura jest powodem braku wody w kilku miejscowościach gminy Rogoźno 

Do awarii doszło w godzinach porannych. Do 12:00 nie udało się zlokalizować miejsca awarii. Najprawdopodobniej przyczyną spadku ciśnienia wody jest pęknięta rura. Pracownicy Aqauabellisu wyłączają poszczególne odcinki wodociągu, aby ustalić miejsce zdarzenia. Cały czas bowiem widoczny jest silny pobór wody. Nigdzie nie jest widoczny wypływ wody na powierzchnię co niezmiernie utrudnia ustalenie miejsca awarii.

W tej chwili pozbawione wody są następujące miejscowości: Cieśle, Owczegłowy, Marlewo, Wojciechowo, Biniewo, Stare, Pruśce i Sierniki. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież