Po pożarze przy ul. Obrzyckiej

Szybkie działania straży pożarnej zapobiegły ogromnej tragedii.

Informacja o pożarze wpłynęła do KP PSP Oborniki ok. godz. 20:50. Szybka reakcja straży przyczyniła się do odcięcia ognia od pozostałych budynków. Spaleniu uległa wiata, w której znajdowały się materiały budwlane. Wśród nich były m.in.: papa, styropian i płyty OSB. Dodatkowo też w wiacie znaleziono butle z gazem. 

Pożar prawdopodobnie rozpoczął się przy jednym z wózków widłowych. W wiacie znajdowały się 3 takie pojazdy. Wraz z materiałami budowlanymi uległy spaleniu. W sąsiadującym budynku popękały szyby, ale nie odnotowano większych strat. 

Na miejscu zdarznenia pracują m.in. policjanci. Trwa wyjaśniania przyczyn pożaru.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież