RCKiK potrzebuje krwi

Potrzebna jest krew

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu potrzebuje krwi. 

W okresie wakacji zapotrzebowanie na krew nie maleje. Niestety liczba wolontariuszy za to w tym czasie się zmniejsza. Powoduje to, że zapasy życiodajnej tkanki drastycznie spadają i są na bardzo niskim poziomie. Na dzień 14 lipca zapasy tylko krwi z grup B Rh+ oraz AB Rh+ są na wysokim poziomie. Pozostałe niestety znajdują się w stanie zagrożenia bądź krytycznym.

Zachęcamy do oddawania krwi. Można to zrobić w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej bądź w szpitalu przy ul. Juraszów. Oddział RCKiK znajduje się także w Szamotułach przy ul. Sukienniczej 13 oraz w Czarnkowie (ul. Kościuszki 91).

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież