W Obornikach oddawali krew, w Rogoźnie zrobią to 14 marca

Oddali krew w Obornikach, w Rogoźnie zrobią to za tydzień28 lutego w sasli sesyjnej Starostwa Obornickiego odbyła się akcja krwiodawstwa.

Osób chętnych do oddania krwi tradycyjnie już nie brakowało. Zgłosilo się ich łącznie aż 89. Krew mogło oddać ostatecznie 76. Dzięki nim udało się pozyskać 34 litry życiodajnej tkanki.

Kolejna akcja krwiodawstwa w Obornikach odbędzie się 16 maja. W Rogoźnie będzie można oddać krew już 14 marca w Ośrodku Kultury przy ul. II Armii Wojska Polskiego. RCKiK zzaprasza w godzinach 08:00-13:00.

Pragniemy również poinformować, że Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu przychyliło się do uwag krwiodawców. W ten sposóg wydłużono godziny rejestracji i w środy oraz w czwartki można zgłaszać się w godz. 07:00-18:00, a w soboty 07:00-13:00. W pozostałe dni 3 dni robocze można to uczynić od 07:00 do 15:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież