Co zrobić, aby św. Mikołaj odpisał na list?

Magię świąt można zbudować na wiele sposobów. Tworzą ją między innymi dekoracje bożonarodzeniowe, kolędy, a także wspólne wybieranie prezentów. Ci najmłodsi swoje zamówienie na prezent bardzo często przesyłają w formie listu do świętego Mikołaja. Jeżeli chcesz, to w tym roku twoje dziecko otrzyma nie tylko prezent, ale też prawdziwą niespodziankę, czyli odpowiedź od Mikołaja. Będzie to znakomita zapowiedź zbliżających się świąt!

Mikołaj wszystko widzi…

„Droga Kasiu, nadszedł wreszcie ten cudowny czas. Doskonale wiem, jak kochasz święta Bożego Narodzenia i co roku cieszysz się nimi jak dziecko. To wspaniałe i piękne! Jeśli pozwolisz, to może zrobimy małe roczne podsumowanie…”. To tylko jedna z przykładowych treści, jakie może zawierać wybrany przez ciebie list od św. Mikołaja. Na stronie Listymikolaja.pl znajduje się aktualnie około 30 wersji takich listów, które można w dowolny sposób edytować. List stanie się nie tylko zapowiedzią tego, co twoje dziecko dostanie w prezencie. Będzie również zawierać różne mikołajowe pochwały i rady.

Dorośli także chcą wierzyć w Mikołaja

W dzisiejszym zabieganym świecie, nie zawsze jest okazja, aby traktować rzeczywistość nieco z przymrużeniem oka. Taką sposobność daje przesłanie komuś listu od świętego Mikołaja. Mogą je otrzymywać dzieci, a także dorośli. Zrób niespodziankę swojemu mężowi, żonie, siostrze, przyjaciółce albo pracownikom. Niech oni również poczują magię świat.

Zamówienie listu od Mikołaja – to proste!

Nie trzeba wiele, aby Mikołaj przesłał pod wskazany adres odpowiedni list. Wystarczy wybrać ze strony Listymikolaja.pl odpowiedni szablon i treść. A następnie postępować zgodnie z instrukcją podaną na stronie internetowej. Jeżeli złożysz zamówienie do 14 grudnia, list od św. Mikołaja dotrze jeszcze przed tegorocznym Bożym Narodzeniem.

List od Mikołaja – świetna pamiątka!

Odbiór takiego listu od Mikołaja zapewni dużo uśmiechu i zabawy. Jest on również znakomitą pamiątką z dzieciństwa, którą można przechowywać przez lata. Zasługuje na to przynajmniej ze względu na jego estetyczne wykonanie, oraz wysokiej jakości nadruk, które dopełnia ręcznie tłoczona złota pieczęć.

Mikołaj jest bardzo kreatywny, listy to nie wszystko!

Oprócz listu przedświątecznego można również otrzymać list poświąteczny. Godną uwagi opcją jest także zamówienie na stronie Listymikolaja.pl świątecznego wideo. Dziecko może otrzymać także specjalną naklejkę na drzwi albo pocztówkę od elfa.

Ponadto, wśród świątecznych niespodzianek znalazły się: kalendarz Elfiego, list do Mikołaja, różne kolorowanki i fototapety. Są one do  pobrania zupełnie za darmo!