Dzień dziecka - spędźmy go razem!

dziecko prezent

 

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza data w roku! Dzień dziecka to wyjątkowy czas zarówno dla dzieciaków, jak i rodziców.

Ci pierwsi oczekują upominków, uwagi, spędzania czasu. Ci drudzy pragną uchylić nieba swym pociechom, spełnić marzenia oraz wywołać uśmiech na malutkich twarzyczkach. Warto pamiętać, że prezenty i upominki to jedno, a obecność rodziców drugie, dlatego idealną kombinacją i pomysłem na wspaniałe świętowanie będzie wspólna zabawa, aktywny weekend czy wycieczka na pyszne lody, ale także składanie klocków czy układanie puzzli. Ważne, że razem!

Co więc zrobić, aby Dzień Dziecka był wyjątkowym wydarzeniem w życiu całej rodziny? Oto kilka kroków, które zagwarantują sukces, uśmiechy i dobrą zabawę:

KROK PIERWSZY:

Zapytaj swoje dziecko na co ma ochotę i co chciałoby robić w dniu swojego święta. Jeden maluch powie, że marzy o oryginalnej zabawce, inny poprosi o wspólną wyprawę na ryby czy do wesołego miasteczka. Warto także zapytać pociechę, dlaczego właśnie takiego wyboru dokonała. Pozwoli to nie tylko spełnić dziecięce marzenie, ale także poznać bliżej swoje dziecko, a może nawet dokonać zmian w swoim zachowaniu czy wychowywaniu, przede wszystkim jednak ułatwi zrozumienie potrzeb malucha.

KROK DRUGI:

Poszukaj atrakcji oraz oryginalnych upominków dla swojego dziecka. Warto na tym etapie zadbać o to by były one e spełnieniem marzeń, jeśli oczywiście mieszczą się w normach, graniach i cenie, na którą możesz sobie pozwolić. Warto w tym celu odwiedzić stacjonarne sklepy, poznać repertuar najbliższych wydarzeń w mieście oraz przejrzeć Internet w poszukiwaniu inspiracji. Skarbnicą tych ostatnich, ale także wyjątkowych wydarzeń oraz oryginalnych upominków dla dziecka będzie prezenty.pl, ale także fora internetowe oraz blogi, które są wypełnione po brzegi pomysłami na cudowne podarunki i ciekawe formy aktywności dla całej rodziny.

KROK TRZECI:

Baw się dobrze! Pamiętaj, że to święto twojego dziecka, dlatego w tym dniu odpuść zarówno jemu jak i sobie. Zjedzcie lody, obejrzyjcie wspólnie jego ulubioną bajkę albo pobawcie się w ganianego. Zobaczysz, że nie tylko lepiej się poczujesz, ale także docenisz ten czas. W końcu każdy z nas czasami ma prawo znowu być dzieckiem, prawda? Nie może być ku temu lepszej okazji niż Dzień Dziecka, dlatego nie czekaj i już dzisiaj zaplanuj to wydarzenie, a następnie korzystaj ze wspólnego czasu.

KROK CZWARTY:

Powtórz ten scenariusz za rok i podaruj swojemu dziecku uśmiech i wspaniałe wspomnienia.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież