Skip to main content


Nowy rok, nowa rzeczywistość

| Marcin | Święta

Życzymy w ten magiczny czas po prostu … SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. Chwila, w której kończy się stary rok i rozpoczyna nowy rozdział życia.

Zamykamy jeden rozdział naszego życia i otwieramy kolejny z nowymi możliwościami, wyzwaniami i sukcesami. W najbliższym czasie zapewne w wielu miejscach będą prowadzone analizy i podsumowania mijającego 2023 roku, który dla wielu osób okazał się przełomowy. Nowy, 2024 będzie na pewno inny i wszyscy mamy nadzieję, że będzie lepszy.

Redakcja portalu Wirtualny Powiat eoborniki.pl, składająca się z dwóch osób 😊, wspierana czasami przez bliskich, przyjaciół i znajomych życzy wszystkim radosnej codzienności, optymizmu i siły na walkę z przeciwnościami. Po prostu … SZCZĘŚLIWEGOM NOWEGO ROKU

Życzymy wszystkim ciepłych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, które mogą być okazją do wytchnienia od pędu i zgiełku codziennego życia.
W tym roku niespełna 30% Polaków chce wręczyć gwiazdkowe prezenty 4-5 osobom. Nie brakuje też deklaracji, że będzie to znacznie większe grono. Prawie co piąty respondent zamierza kupić bożonarodzeniowy upominek co najmniej dziesięciu osobom.
2 maja obchodzimy Dzień Flagi oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.
Polacy coraz chętniej decydują się na świąteczny catering, bo samodzielne przygotowanie wigilijnych posiłków dla całej rodziny jest niezwykle czasochłonne. Dodatkowo zamówienie gotowych porcji dla konkretnej liczby osób może być także bardziej opłacalne cenowo. ...
Grudzień jest miesiącem, podczas którego możemy obserwować wyjątkowo przystrojone budynki i pomieszczenia, co podkreśla wyjątkowy charakter tego okresu – czy zaplanowaliście już, jak przystroicie własny dom? Chociaż tradycyjne ozdoby są piękne, chcielibyśmy Was zainspirować do wykorz...
Miłość jest niesamowitym uczuciem, które czyni człowieka o wiele szczęśliwszym i spełnionym. Dlatego tak hucznie świętuje się każdą rocznicę. Jednak na szczególne świętowanie zasługują te zaokrąglone, jak czterdziesta czy właśnie dwudziesta piąta, zwana srebrnymi godami.
Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzimy od 2004 roku. Święto to ma służyć popularyzacji wiedzy o dziedzictwie i historii naszego narodu.