Skip to main content


Życzenia na Święta Bożego Narodzenia 2023

| Marcin | Święta

Życzymy wszystkim ciepłych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, które mogą być okazją do wytchnienia od pędu i zgiełku codziennego życia.

Niech tak się stanie, że na chwilkę zapomnicie o trudach codzienności. Niech świąteczne światełka rozjaśnią wasze domy. Niech radość osób wierzących w istotę tych Świąt zaraża optymizmem. Szczególnie życzymy WAM WSZYTSKIM dużo uśmiechu. Prosimy was, abyście nie zapominali o potrzebujących.

Cieszmy się tymi świątecznymi dniami, nie ważne, że czegoś nie kupiliśmy, że czegoś nie przygotowaliśmy, świętujmy! I prosimy, abyście nie zapominali o potrzebujących!

Życzymy w ten magiczny czas po prostu … SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. Chwila, w której kończy się stary rok i rozpoczyna nowy rozdział życia.
W tym roku niespełna 30% Polaków chce wręczyć gwiazdkowe prezenty 4-5 osobom. Nie brakuje też deklaracji, że będzie to znacznie większe grono. Prawie co piąty respondent zamierza kupić bożonarodzeniowy upominek co najmniej dziesięciu osobom.
2 maja obchodzimy Dzień Flagi oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.
Polacy coraz chętniej decydują się na świąteczny catering, bo samodzielne przygotowanie wigilijnych posiłków dla całej rodziny jest niezwykle czasochłonne. Dodatkowo zamówienie gotowych porcji dla konkretnej liczby osób może być także bardziej opłacalne cenowo. ...
Grudzień jest miesiącem, podczas którego możemy obserwować wyjątkowo przystrojone budynki i pomieszczenia, co podkreśla wyjątkowy charakter tego okresu – czy zaplanowaliście już, jak przystroicie własny dom? Chociaż tradycyjne ozdoby są piękne, chcielibyśmy Was zainspirować do wykorz...
Miłość jest niesamowitym uczuciem, które czyni człowieka o wiele szczęśliwszym i spełnionym. Dlatego tak hucznie świętuje się każdą rocznicę. Jednak na szczególne świętowanie zasługują te zaokrąglone, jak czterdziesta czy właśnie dwudziesta piąta, zwana srebrnymi godami.
Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzimy od 2004 roku. Święto to ma służyć popularyzacji wiedzy o dziedzictwie i historii naszego narodu.