Skip to main content

25 lat minęło jak jeden dzień! Jak należycie świętować srebrne gody?

srebrne gody

Miłość jest niesamowitym uczuciem, które czyni człowieka o wiele szczęśliwszym i spełnionym. Dlatego tak hucznie świętuje się każdą rocznicę. Jednak na szczególne świętowanie zasługują te zaokrąglone, jak czterdziesta czy właśnie dwudziesta piąta, zwana srebrnymi godami.

Ogrom czasu spędzony z drugą osobą jest nie tylko szokujący, ale i wyjątkowy. Tak długie związki mają za sobą liczne wzloty i upadki, jednak mimo wszystko ludzie w nich będący są dla siebie wzajemnym oparciem w trudnych chwilach.

 Świętowanie czas zacząć! Obchodzenie okrągłej rocznicy w wielkim stylu 

Obchodzenie rocznicy ślubu bardzo zależy od świętującej pary. Kiedy jedni wybierają spędzenie czasu we dwoje, w kinie lub ulubionej restauracji, drudzy organizują przyjęcia, zapraszając rodzinę i znajomych na wspólne świętowanie. Podczas takich imprez częste jest wyciąganie starych albumów czy odtwarzanie ślubnej kasety. Wydarzeniom tego typu towarzyszy śmiech i masa wspomnień, które są umocnieniem dla związku. Srebrne gody to oznaka, że czas zatrzymał się w miejscu, a każdego dnia zakochanym towarzyszy miłość, przez którą są ze sobą już tak długo. Dlatego wiele osób skłania się ku wspólnemu świętowaniu, chcąc celebrować z osobami, które przez cały ten czas wspierały ich w tej wzajemnej miłości. Warto zaznaczyć, że forma imprezy zawsze jest indywidualna. Po otrzymaniu zaproszenia warto zastanowić się nad wyborem prezentu na taką okazję.

 Co na prezent dla zakochanych? Propozycje podarunków na ten ważny dzień 

Będąc zaproszonym na tak ważną dla świętujących uroczystość, chce się podarować coś równie niesamowitego jak ich związek. Bazując na zainteresowaniach pary, można dobrać cudowny prezent. Jednak gdzie szukać podarunków idealnych na 25 lat ślubu? Na szczęście wiele firm ma w swojej ofercie prezenty na taką okazję. Jedną z takich jest Murrano. Prezent na 25 rocznicę ślubu nie musi być nudny i oklepany! Jeżeli para uwielbia słodkości, dobrym prezentem będzie zestaw miodów, który osłodzi im wspólne chwil. Jeśli są zaś koneserami serów, trafny pomysł stanowić może deska do sera z indywidualnym grawerem z inicjałami zakochanych. Odbiegając od tematów jedzenia, spersonalizowany album na rocznicę, który można wypełnić zdjęciami świętującej pary, również jest pomysłem zasługującym na szczególną uwagę. Personalizacja prezentu jest świetną opcją – dzięki niej podarunek staje się bardziej osobisty. Wybór, jaki oferują sklepy jest na tyle szeroki, że każdy z pewnością znajdzie coś, co uszczęśliwi obchodzących 25 lat bycia razem.

Nowy rok, nowa rzeczywistość

Życzymy w ten magiczny czas po prostu … SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. Chwila, w której kończy się stary rok i rozpoczyna nowy rozdział życia.

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia 2023

Życzymy wszystkim ciepłych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, które mogą być okazją do wytchnienia od pędu i zgiełku codziennego życia.

Szału pod choinką nie będzie. Polacy głównie kupią kosmetyki, zabawki i słodycze [SONDAŻ]

W tym roku niespełna 30% Polaków chce wręczyć gwiazdkowe prezenty 4-5 osobom. Nie brakuje też deklaracji, że będzie to znacznie większe grono. Prawie co piąty respondent zamierza kupić bożonarodzeniowy upominek co najmniej dziesięciu osobom.

Dzień Flagi

2 maja obchodzimy Dzień Flagi oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.

W tym roku catering świąteczny wyjątkowo popularny

Polacy coraz chętniej decydują się na świąteczny catering, bo samodzielne przygotowanie wigilijnych posiłków dla całej rodziny jest niezwykle czasochłonne. Dodatkowo zamówienie gotowych porcji dla konkretnej liczby osób może być także bardziej opłacalne cenowo. ...

Oryginalne dekoracje na Boże Narodzenie

Grudzień jest miesiącem, podczas którego możemy obserwować wyjątkowo przystrojone budynki i pomieszczenia, co podkreśla wyjątkowy charakter tego okresu – czy zaplanowaliście już, jak przystroicie własny dom? Chociaż tradycyjne ozdoby są piękne, chcielibyśmy Was zainspirować do wykorz...

Dzisiaj Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzimy od 2004 roku. Święto to ma służyć popularyzacji wiedzy o dziedzictwie i historii naszego narodu.