Skip to main content

Idzie nowe!

| Artykuł sponsorowany | Święta

Jeśli witać Nowy Rok, to najlepiej w zupełnie nowym obiekcie, który od kilku miesięcy kreuje nowy poziom imprez, obsługi, jakości dań i gościnności.

Hotel Odpocznia Resort i Las zaprasza na niezapomniany bal sylwestrowy w sercu wielkopolskiego lasu. Podczas niego doskonała tematyczna muzyka taneczna przeplatać się będzie z ośmiodaniową wykwintną kolacją, będącą rekonstrukcją ostatniej kolacji na najbardziej znanym liniowcu świata – Titanicu.

To prawdopodobnie najlepsza impreza taneczna w regionie, okraszona świetnym jedzeniem.

Jeden telefon dzieli Cię zatem od rezerwacji miejsca na najsmaczniejszą i najbardziej roztańczoną noc.

Hotel Odpocznia Resort i Las – Tu, gdzie sylwester się odbędzie ?

Informacje i rezerwacje miejsc: 511 685 434

www.odpocznia.pl

fb/odpocznia

Hotel Odpocznia Resort i Las to nietuzinkowy obiekt, który powstał na zgliszczach kultowego niegdyś ośrodka wypoczynkowo – rehabilitacyjnego. Tchnięto w niego drugie życie, nadając zupełnie nową formę i w innowacyjny sposób podchodząc do realizacji nawet najdrobniejszych usług. Tu nade wszystko czuć gościnność. Trzy osobne budynki, 42 hektary prywatnego lasu z rzeką, stawem, a wszystko to znajdujące się na terenie Obszaru Natura 2000. Każdy Gość korzystający z usług resortu przyczynia się do rozwoju tego miejsca, które będzie jeszcze bardziej piękniało, stając się coraz jaśniejszą perłą w regionie.

 Zachęcamy do współuczestnictwa w rozwoju Resortu, który wielu z Państwa pokaże prawdziwą duszę hotelarstwa i gastronomii, oraz usług współtowarzyszących w tym gabinetów masażu relaksacyjnego oraz terapeutycznego.

Nowy rok, nowa rzeczywistość

Życzymy w ten magiczny czas po prostu … SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. Chwila, w której kończy się stary rok i rozpoczyna nowy rozdział życia.

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia 2023

Życzymy wszystkim ciepłych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, które mogą być okazją do wytchnienia od pędu i zgiełku codziennego życia.

Szału pod choinką nie będzie. Polacy głównie kupią kosmetyki, zabawki i słodycze [SONDAŻ]

W tym roku niespełna 30% Polaków chce wręczyć gwiazdkowe prezenty 4-5 osobom. Nie brakuje też deklaracji, że będzie to znacznie większe grono. Prawie co piąty respondent zamierza kupić bożonarodzeniowy upominek co najmniej dziesięciu osobom.

Dzień Flagi

2 maja obchodzimy Dzień Flagi oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.

W tym roku catering świąteczny wyjątkowo popularny

Polacy coraz chętniej decydują się na świąteczny catering, bo samodzielne przygotowanie wigilijnych posiłków dla całej rodziny jest niezwykle czasochłonne. Dodatkowo zamówienie gotowych porcji dla konkretnej liczby osób może być także bardziej opłacalne cenowo. ...

Oryginalne dekoracje na Boże Narodzenie

Grudzień jest miesiącem, podczas którego możemy obserwować wyjątkowo przystrojone budynki i pomieszczenia, co podkreśla wyjątkowy charakter tego okresu – czy zaplanowaliście już, jak przystroicie własny dom? Chociaż tradycyjne ozdoby są piękne, chcielibyśmy Was zainspirować do wykorz...

25 lat minęło jak jeden dzień! Jak należycie świętować srebrne gody?

Miłość jest niesamowitym uczuciem, które czyni człowieka o wiele szczęśliwszym i spełnionym. Dlatego tak hucznie świętuje się każdą rocznicę. Jednak na szczególne świętowanie zasługują te zaokrąglone, jak czterdziesta czy właśnie dwudziesta piąta, zwana srebrnymi godami.