Sycyn pod lipą w telewizji :)

Wielu z Państwa kojarzyć może Sycyn z agroturystyką "Sycyn pod lipą”, zapewne głównie dzięki chlebowi sycyńskiemu. Poznajcie inną historię …

Gospodarze agroturystyki "Sycyn pod lipą" są bohaterami materiału opublikowanemu przez TVN. To niesamowita historia pary, która poznała się 8 lat temu. Warto obejrzeć.

https://dziendobry.tvn.pl/a/po-piecdziesiatce-poznala-swoja-wielka-milosc?fbclid=IwAR07bX0K9YcicqFVghqPrewACllGvBRmzNnjqR09QoIdxU3uTX6a7dPUM4U

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież