Co mężczyźni noszą w portfelu? Radzimy jaki portfel dobrać do męskich potrzeb

Portfel męski jest nie tylko funkcjonalna rzecz, ale dodatek, który pozwala zakwalifikować nas do grona gentlemanów. Galanteria skórzana nadaje elegancji, stylu, jest wyszukana i świadczy o dobrym guście mężczyzny. Jednak noszona w nieodpowiedni sposób, jak wiele innych dodatków, może sprawić, że efekt będzie odwrotny do zamierzonego. W przypadku męskich portfeli sprawa jest jasna – przekleństwem jest wypchana "paczka", która ledwie mieści się do naszej kieszeni. Uporządkujmy ją zatem.

 

W dużej mierze za to jaki portfel nosimy przy sobie odpowiada cykl dnia. Jeśli w większości korzystamy z samochodu, wiele przedmiotów z naszego portfela może znaleźć się właśnie w schowku. Mowa tutaj o kartach promocyjnych (na punkty) ze stacji benzynowej oraz kuponach. Nie ma potrzeby nosić ich ze sobą cały dzień! Na karty, paragony i kupony dobrze sprawdza się skórzane etui. Jeśli nie chcemy mieć bałaganu w naszym aucie, kolekcjonujmy wszystkie niezbędne przedmioty właśnie w etui. Możemy je wyjmować ze schowka tylko w razie potrzeby – noszenie tych przedmiotów ciągle jest bez sensu.

Kolejnym balastem w portfelu są monety. Skóra na portfelu rozciąga się od ich wagi. Zajmują też sporą objętość i męski portfel wygląda nieestetycznie. Aby poradzić sobie z tym problemem polecamy zakup bilonówki. Jest to niewielka skórzana sakiewka, zamykana na magnes lub napę. Zajmuje niewiele miejsca, a jej posiadacze bardzo chwalą sobie jej funkcjonalność w trakcie płacenia – jest zwyczajnie szybciej (a jak wiadomo nie od dziś – czas to pieniądz).

glowna p

Jeśli korzystasz z rabatów w sklepach, zapewne posiadasz wiele kart lojalnościowych. Pojedyncza karta nie stanowi wielkiego obciążenia, ale gdy ułoży się ich wiele w skórzanym portfelu, ten puchnie jak balon. Karty można ulokować w samochodowym schowku lub codziennej torbie listonoszce. Podobnie sprawa ma się z karnetami na siłownie oraz wizytówkami. Polecamy kilka najbardziej niezbędnych (taxi, serwis samochodowy – coś co może nam uratować skórę w podbramkowej sytuacji).

img4

No dobrze, udało nam odchudzić się nasz tłusty portfel. Okazuje się, że połowa wolnej przestrzeni jest niezagospodarowana i dla naszego niezbędnego ekwipunku wystarczyłby portfel nawet dwa razy mniejszy. Nie ma problemu! Skierujmy swoją uwagę na portfele męskie typu slim. Delikatna skóra, tłoczone wzornictwo, najwyższej jakości szwy. Nie tracimy na elegancji – zyskujemy kompaktowość.

portfel2

Portfele męskie typu slim są dopasowane wielkością do typowych dokumentów, jak dowód osobisty, czy prawo jazdy. Nie posiadają zazwyczaj przegródek na zdjęcia czy monety, są wiec naturalnie mniejsze. Kieszonki zlokalizowane na wewnętrznych ściankach mogą pomieścić na prawdę wszystko co niezbędne – w tym gotówkę w kieszonce ze specjalną gumką. Portfel skórzany typu slim jest więc dodatkiem bardzo praktycznym i stylowym, oszczędzi nam zbędnego balastu i efektu przesadnie wypchanych kieszeni.

img1

Wszystkie powyższe skórzane portfele pochodzą ze sklepu Gentle-Man.pl: https://gentle-man.pl/87-meskie-portfele-skorzane

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież