Zepsuty samochód? Rozbity telefon? Sprawdź jak sfinansować naprawy

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie bez samochodu czy telefonu. Niestety w Polsce większość aut ma kilkanaście lat, dlatego nie są one objęte gwarancją i w przypadku awarii, trzeba zapłacić za naprawę z własnej kieszeni. Inaczej wygląda sytuacjach z telefonami – wiele osób ma nowoczesne smartfony, jednak są one tak delikatne, że o uszkodzenie naprawdę nietrudno. Tymczasem gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, chyba że właściciel wykupił dodatkowe, zwykle bardzo drogie, ubezpieczenie. Co zrobić w takiej sytuacji?

 

Pożyczka ratalna – szybkie pieniądze na naprawę

Idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy zepsuje się telefon lub samochód, jest skorzystanie z oferty jednej z wielu na rynku firm pożyczkowych. Pożyczkę ratalną można dostać bez zbędnych formalności i niepotrzebnych zaświadczeń, a jej kwota może wynosić nawet 20 tysięcy złotych. Wystarczy złożyć wniosek przez internet, aby otrzymać wsparcie w potrzebnej wysokości i na wybraną liczbę rat. Zobacz również Na co najczęściej pożyczamy pieniądze?

Szybka pożyczka przyda się nie tylko w przypadku awarii samochodu czy telefonu, ale także w każdej innej sytuacji, w której potrzebne są dodatkowe pieniądze. Konkurencja na rynku pożyczek jest bardzo duża, dlatego warto skorzystać z porównywarki na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczki-ratalne/, dzięki której można porównać oferty różnych firm pożyczkowych i wybrać najlepszą.

Jak zaciągnąć pożyczkę ratalną?

Pierwszym krokiem do zaciągnięcia pożyczki ratalnej jest wybór kwoty oraz okresu spłaty. W tym celu należy ustawić odpowiednie parametry za pomocą suwaków. Tym sposobem otrzymuje się propozycje różnych firm pożyczkowych na podstawie wybranych warunków. Co ważne, przy pierwszej pożyczce w wielu firmach można liczyć na całkowite zwolnienie z dodatkowych opłat.

Po wybraniu jednej z ofert należy złożyć wniosek. Polega to na wypełnieniu formularza online. Konieczne jest podanie danych osobowych, numeru konta, a także adresu e-mail, na który przesłana będzie umowa. Ponadto wymagane jest oświadczenie o dochodach oraz jego źródłach. Po pomyślnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafiają na podane konto.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież