Pożyczka standardowa, a kredyt z minimum formalności. O czym trzeba wiedzieć?

Uzyskanie pożyczki poprzedza cały proces ubiegania się o nią. Konieczne jest załatwienie wszystkich formalności i przedstawienie dokumentów. Poza tym czas oczekiwania na decyzję może być różny, zależnie od sytuacji. Czy jednak tak jest zawsze? Czy istnieją kredyty, które nie wymagają dużej ilości zaświadczeń?

Standardowa procedura kredytowa

Osoby, które starają się o kredyt, powinny upewnić się, jakie warunki muszą być spełnione, aby otrzymać pieniądze. Przede wszystkim, jakie dokumenty należy dostarczyć i jak wypełnić wniosek. Trzeba z kolei zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli klient stara się w kilku bankach o gotówkę i w krótkim czasie złoży dużą ilość wniosków, może mieć to negatywny wpływ na BIK, a konkretnie ocenę wiarygodności kredytowej. A przecież to również od tego zależy czy uda się otrzymać pożyczkę oraz na jakich warunkach. Dlatego nie warto próbować w zbyt wielu placówkach. Oprócz tego powinno się bardzo starannie wypełnić wniosek, ponieważ jest on podstawą do podjęcia wstępnej decyzji. Podaje się tam najważniejsze informacje, a później dostarcza dokumenty, które są dowodem na prawdziwość podanych szczegółów. Chodzi między innymi o dowód tożsamości, czy potwierdzenie uzyskiwanych dochodów. Czy jednak można taką procedurę uprościć?

Pożyczka, która nie wymaga wielu formalności

Na wstępie należy oczywiście zaznaczyć, że pożyczka bez zaświadczeń będzie z reguły na mniejsze kwoty i krótsze terminy. Nie każda instytucja tego typu kredytu udziela chętnie. Poszukując takich miejsc, warto sprawdzić oferty parabanków, które często są bardziej wyrozumiałe dla potencjalnych klientów. Rzecz jasna, przed podjęciem ostatecznej decyzji trzeba porównać dostępne na rynku możliwości, aby dobrze wybrać. Pomocne okazuje się skorzystanie z porównywarki kredytów i pożyczek właśnie pod kątem swoich potrzeb. Niektórych wszak interesuje krótki termin, czy możliwość załatwienia formalności online, innych z kolei oferty dla emerytów, czy osób bardzo młodych. Warunki dla poszczególnych propozycji będą się między sobą różniły. W jednych firmach okażą się mniej, a w innych bardziej korzystne.

Nie ulega wątpliwości, że druga przedstawiona w kolejności sytuacja, może się wiązać z wyższymi ostatecznymi kosztami, czy z mniejszą kwotą pożyczki. Natomiast dla niektórych klientów jest to jedyna szansa, aby uzyskać gotówkę. Tak jest choćby w przypadku osób, które przez przejściowe kłopoty w przeszłości mają złą historię kredytową w BIK. Natomiast niewątpliwie, zanim podejmie się ostateczną decyzję, sprawdzić należy dokładnie nie tylko warunki samego kredytu, ale także opinie o kredytodawcy.

 

 

Komentarze   

0 #1 Max Bent 2018-04-19 17:44
potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby ulepszyć swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Czy potrzebujesz konsolidacji pożyczki lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj już więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe należały do przeszłości.

To łatwa firma pożyczkowa. Oferujemy pożyczki dla osób zainteresowanyc h rozsądną stopą procentową w wysokości 2%. Zakres waha się od 5 000,00 dolarów do maksimum 100 000 000 dolarów.

Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Skontaktuj się z nami przez e-mail:


pozdrowienia
Max Bent

 
2% pierwotnej pożyczki i gwarancji
Cytować