Czekoladki czekoladkom nierówne, czyli zobacz na co warto zwracać uwagę podczas zakupów!

Producenci słodyczy doskonale wiedzą jak promować swoje produkty, aby cieszyły się popularnością. Niestety, rozpoznawalna marka wcale nie jest gwarancją najwyższej jakości czekoladek. Półki sklepowe wprost uginają się pod ilością wyrobów czekoladopodobnych, których smak jest mocno rozczarowujący.  Jak więc przeciętny amator słodyczy ma wiedzieć jak kupić dobre czekoladki? Z pomocą specjalistów Vobro postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Dobre czekoladki - jak je znaleźć?

Podstawową zasadą przy zakupach artykułów żywnościowych jest prosta: Nie sugeruj się reklamą! To, że dana marka stale pojawia się w telewizji i na billboardach wcale nie oznacza, że jej produkty są najsmaczniejsze. Być może od lat kupujesz czekoladę tej samej znanej firmy, nie wiedząc, że dwie półki dalej czeka na Ciebie prawdziwy smakowy rarytas. Nie oznacza to jednak, że należy rezygnować ze sprawdzonych, renomowanych marek. Wręcz przeciwnie! Warto zwracać uwagę na tradycję danej firmy produkującej słodycze. Długa obecność na rynku świadczy o zaufaniu klientów i daje większą szansę, że ich czekoladki są wysokiej jakości. Doskonale pokazuje to przykład Zakładów Produkcji Cukierniczej Vobro. Firma funkcjonuje na rynku już od 1986 roku, stale powiększając swój asortyment. Jakość produktów potwierdzają polskie i międzynarodowe wyróżnienia.  Mimo, że marka stale wprowadza nowe rozwiązania, bazuje na tradycyjnych, sprawdzonych recepturach. Takie połączenie nowego ze starym daje największą gwarancję sukcesu.

Co sprawia, że czekoladki Vobro są tak pyszne?

Wiele firm wychodzi z założenia, że aby stworzyć dobrą czekoladę wystarczy dużo cukru, kakao i  wzmacniacze smaku. Jednak prawdziwe, wysokiej jakości słodycze powstają zupełnie w inny sposób. Czekoladki Vobro to efekt starannej selekcji składników, ich dokładnej obróbki i finezyjnej dekoracji. Efekt końcowy jest uwiecznieniem pracy wielu osób, które łączy jedno - pasja do słodyczy. Czym więc wyróżniają się czekoladki Vobro? Możemy wskazać kilka elementów:

  • doskonała jakość surowców - podstawą dobrej czekolady i innych słodyczy są wysokojakościowe składniki. Firma Vobro sprowadza je na specjalne zamówienie m.in. ze Szwecji, Niemiec, Belgii , Włoch i Słowacji.
  • dbałość o szczegóły - na każdym etapie produkcyjnym, pracownicy Vobro czuwają nad zachowaniem najwyższych standardów wyrobu słodyczy, co potwierdzają certyfikaty jakości.
  • mocna pozycja na rynkach zagranicznych - produkty Vobro cieszą się ogromnym uznaniem w Polsce i za granicą. Są eksportowane do ponad 20 krajów na 4 kontynentach! Taką renomą nie może się pochwalić niemal żadna polska marka.
  • piękny wygląd - jedną z cech marki jest szczególna dbałość o estetykę słodyczy. Czekoladki, pralinki i inne wyroby są nie tylko przepyszne, ale wyglądają elegancko i gustownie. MIędzy innymi dlatego słodycze Vobro często są wybierane jako prezent dla bliskiej osoby.

Najlepsze czekoladki na każdą okazję

Jeśli od dawna poszukujesz czekoladek doskonałych, jesteś już bardzo blisko celu. W ofercie słodyczy Vobro znajdziesz czekoladki, które zapewnią Ci niezapomniane doznania. Czekoladki, których musisz koniecznie spróbować to:

  • Frutti di Mare - pyszne czekoladowe muszelki to najsłynniejsze słodycze z oferty firmy.  Pralinki posiadają miękkie, kremowe nadzienie w 4 wersjach smakowych (mleczne, kakaowe, orzechowe i karmelowe) i są oblane naturalną czekoladą. Można je także nabyć w wersji Crunchy z chrupkami słodowymi, które nadają czekoladkom przyjemną chrupkość. Frutti di Mare mają bardzo kunsztowny wygląd, dlatego są świetnym pomysłem na prezent.
  • Love&Cherry - przyjemna słodycz naturalnej czekolady w połączeniu z wiśnią zatopioną w alkoholu to smak, o którym trudno zapomnieć. Czekoladki Love&Cherry są ulubionym wyrobem osób, które lubią słodycze z nutką alkoholu.
  • Sweet Diamonds - czy można wyobrazić sobie piękniejszy prezent niż gustowne pudełeczko pełne… diamentów? W tym przypadku są to przepyszne, czekoladowe diamenty nadziewane kremem o smaku  karmelu pomarańczy pistacji i orzechów. Każda z czekoladek zapewnia inne, ale równie przyjemne doznania!  
  • Czekoladki Advocat - intensywnie czekoladowe pralinki o smaku likieru jajecznego. Jest to tradycyjny trunek z nutą aromatycznej wanilii, który idealnie komponuje się z wyważoną słodyczą naturalnej czekolady.

Nie sposób wymienić wszystkich godnych uwagi czekoladek Vobro. Gwarantujemy, że po ich spróbowaniu, zapomnisz o innych słodyczróach.