Idealny stół do warsztatu na długie lata - warty każdej ceny!

Stoły warsztatowe okażą się przydatne w wielu miejscach. Doskonale sprawdzają się chociażby w zakładach przemysłowych, halach produkcyjnych czy warsztatach samochodowych.

Mówiąc krótko, wszędzie tam, gdzie potrzebne są przestronne i wytrzymałe miejsca pracy. Ich konstrukcje pozwalają na wykonywanie rozmaitych prac naprawczych, kontrolnych czy też typowo montażowych. Warto więc decydować się wyłącznie na takie stoły, które zagwarantują najwyższą wygodę pracy i odpowiednią wytrzymałość konstrukcyjną.

Żeby wszystko to stało się możliwe, konieczne jest przeanalizowanie dostępnych produktów pod kątem materiałów, które zostały użyte podczas ich przygotowywania. Szczególnie cenione są stoły wykonywane z profili stalowych, ponieważ zapewniają odpowiednią wytrzymałość. Ważna jest również skuteczna ochrona przed wpływem rozmaitych czynników zewnętrznych, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia ich konstrukcji. Tego typu stoły warsztatowe w swojej ofercie posiada sklep RA Construction, umożliwiający składania zamówień przez sieć.

Projektowanie i dystrybucja stołów warsztatowych RA Construction

Obszary działań to projektowanie i dystrybucja. Dzięki temu, firma jest w stanie zaoferować swoje produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. W katalogu RA Construction znajdują się stoły zróżnicowane pod względem budowy. Zdecydować możemy się między innymi na konstrukcje dwumodułowe bądź trzymodułowe. Stoły mogą być również dodatkowo rozbudowywane, na przykład o meble metalowe, dodatkowe półki czy oświetlenie. Szerokie możliwości konfiguracyjne sprawiają, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Ceny metalowych stołów warsztatowych

Sklep internetowy RA Construction z metalowymi stołami warsztatowymi pozwala na szeroki wybór przygotowywanych stołów, które są bardzo zróżnicowane pod względem cenowym. Podstawowe konstrukcje dwumodułowe kosztują 750 zł netto. Istnieje również możliwość zakupu stołów z dodatkową półką dolną (890 zł netto), górną (950 zł netto) bądź z dwiema półkami górnymi (1030 zł netto). Całość można rozbudować również o oświetlenie i szafkę kontenerową. Stoły trzymodułowe występują w podobnych wersjach – ich ceny kształtują się od 950 do 2750 zł netto.

Artykuł opracował Maciej Ankudowicz,
Wólka Kokosia 25, 05-307, Dobre k/Warszawy
Strona www: http://raconstruction.pl
Telefon: +48 534 344 924 
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież