Nowatorskie formy manekinów sklepowych i ich pomysłowe zastosowanie

10

Manekiny sklepowe stanowią nieodłączny element wyposażenia niemal każdego sklepu z konfekcją damską, męską i dziecięcą, sklepu z bielizną, odzieżą sportową czy też sklepu specjalizującego się w wąskim asortymencie, jak placówki handlowe dedykowane przyszłym mamom lub osobom puszystym.

Współczesne manekiny sklepowe łączą wysokie walory estetyczne oraz funkcjonalne, bowiem pozwalają na zaprezentowanie kolekcji danego rodzaju sklepu umożliwiając klientom sprawdzenie, jak dana rzecz prezentuje się na sylwetce.

Rosnące potrzeby przedsiębiorców dbających o kompleksowe zadowolenie klientów mające niebagatelne znaczenie w obliczu dużej konkurencji na rynku jest powodem, dla którego producenci artykułów do aranżacji wnętrz sklepowych nieustannie poszerzają swą ofertę. Rezultatem takiego działania jest tworzenie nowych form manekinów z wykorzystaniem interesujących, pozwalających na osiągnięcie ciekawych efektów materiałów.

Manekiny kolorowe z półprzezroczystego włókna szklanego

Ze względu na fakt, iż znakomita większość sklepów oraz butików prezentuje towar na realistycznych czy abstrakcyjnych w formie manekinach w kolorze cielistym, białym lub czarnym, interesującą alternatywą są pomysłowe manekiny z włókna szklanego barwy żółtej lub niebieskiej. Swego rodzaju nowa generacja tego typu modeli wykonanych z półprzezroczystego materiału daje możliwość pomysłowego zaprezentowania wybranego rodzaju asortymentu.

Producenci tego typu manekinów oferują możliwość łączenia kilku kolorów oraz faktur, co pozwala na wyposażenie sklepu w wykonane na indywidualne zamówienie manekiny stanowiące niewątpliwie szczególnie oryginalną wizytówkę placówki. Tego typu manekiny doskonale sprawdzą się w przypadku sklepu z kolekcją dla młodzieży oraz odzieżą sportową.

Akcesoria do manekinów na http://my-mannequins.pl/akcesoria.30. Zobacz!

Manekiny giętkie oraz dynamiczne

Interesującą alternatywą modeli uformowanych w statycznych, spokojnych pozach są manekiny o dynamicznie zaprojektowanych, pełnych ekspresji sylwetkach. Odrębnym typem tego rodzaju manekinów są modele sportowe, a zatem przybierające pozycje typowe dla specyfiki różnych aktywności fizycznych, jak gimnastyka, bieg czy joga. Tego rodzaju manekiny to nieodzowny element sklepu z odzieżą typowo sportową pozwalający na kompleksowe zaprezentowanie wybranego rodzaju strojów.

Podobne możliwości oferują modele wykonane z materiału giętkiego, a zatem pozwalającego na samodzielne ustawianie manekinów w rozmaitych pozach zależnie od własnej inwencji, potrzeb danego rodzaju asortymentu z uwzględnieniem jego specyfiki oraz targetu.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież