O czym należy pamiętać, kiedy wybieramy jesienną stylizację?

jesien 1

 

Jest kilka zasad, które w taki czy inny sposób definiują odpowiednią stylizację. Oczywiście nie możemy się ubierać tak samo latem czy jesienią, inna też będzie nasza zimowa stylizacja. O czym zatem należy bezwzględnie pamiętać, jeśli chodzi o kompozycję odpowiedniej stylizacji? Na co zwracać szczególną uwagę, kiedy dobieramy elementy naszego outfitu? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie państwo w poniższym artykule.

Przede wszystkim – kurtka lub płaszcz

Jesienią, niezależnie od wszystkiego, musimy pomyśleć o naszym wierzchnim okryciu. Dni są chłodne, zdecydowanie za chłodne, aby założyć li i jedynie sam sweter czy bluzę. Dobrze jest zatem zaopatrzyć się w ciepłą kurtkę lub płaszcz. Jeśli kurtka, to dobrze, żeby była nieprzemakalna – wówczas spokojnie możemy ją założyć zarówno w pogodne dni, jak i w te bardziej deszczowe. Z kolei jeśli chodzi o płaszcz, to dobrze jest wybrać taki, który będzie nam pasował zarówno pod względem wizualnym, jak i cieplnym. Najlepiej wybierać takie płaszcze, które są wykonywane z naturalnych tkanin, takich, jak na przykład wełna. Wówczas zyskujemy gwarancję, że wyglądamy dobrze, a jednocześnie nie jesteśmy skazani na marznięcie.

 

jesien 2

 

Po drugie – dodatki

Wybierając jesienne dodatki, musimy kierować się kilkoma, bardzo ważnymi zasadami. Przede wszystkim, wybierajmy takie dodatki, które nie tylko będą doskonale wyglądać z naszymi stylizacjami, ale też – co bardzo ważne, będą funkcjonalne. Świetnym rozwiązaniem są tu różnego rodzaju czapki, berety, kaszkiety, czy – ostatnio bardzo modne – kapelusze. Zwracajmy jednak uwagę na to, żeby nasza czapka czy kapelusz, wykonana była na przykład z wełny. Wówczas, z całą pewnością będzie nam w niej ciepło, a przy tym zyskamy gwarancję produktu najwyższej jakości. Jeśli zaś chodzi o torebki, to lepiej wybierać te, które wykonywane są ze skóry naturalnej. Nie tylko lepiej się prezentują, ale też – co bardzo ważne – zdecydowanie dłużej będą nam one służyły. Wygląd i wielkość naszej torebki, jest kwestią bardzo indywidualną, natomiast należy w sposób szczególny podkreślić, że w tym sezonie, królują torebki w stylu boho. Dobrze jest, jeśli mają one frędzle lub też elementy plecione. To absolutny hit tegorocznego sezonu jesienno - zimowego i każda kobieta, która chce wyglądać modnie i elegancko, powinna właśnie taką torbę zakupić.

Do torebki w stylu boho idealnie będa pasowały botki marki Mai Piu Senza dostępne w ofercie LaModa.pl - https://lamoda.pl/katalog/buty/mai-piu-senza-m - Sprawdź już dziś!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież