Nowa wersja serwisu ze stancjami już dostępna!

8

 

Powstała nowa wersja serwisu ze stancjami w Lublinie, Wrocławiu i innych miastach. Jest częścią grupy estancje.pl. Portal zawiera ogłoszenia wynajmu mieszkań, pokoi oraz stancji.

Celem powstania serwisu jest ułatwienie osobom spoza miasta, znalezienie mieszkania lub innego lokum. Portal posiada filtr wyszukiwania ogłoszeń. Został zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Nowa wersja serwisu jest wyposażona w mapkę z dokładną lokalizacją przeglądanego ogłoszenia mieszkania. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Skierowany jest on nie tylko do studentów, ale wszystkich osób, które szukają mieszkania, pokoju lub stancji.

 

Przykładowo sprawdź czy nie odszukasz pokoju na http://stancjelublin.pl.

Celem powstania nowej wersji serwisu ze stancjami, jest ułatwienie poszukiwań nowego lokum. - szczególny nacisk położyliśmy na sprostanie oczekiwań osób obcych w mieście, w którym szukają pokoju, stancji czy też całego mieszkania. Sytuacja, w której zupełnie nie znamy miasta, jest bardzo niewygodna. Przeglądanie ogłoszeń wiązałoby się z koniecznością wyszukiwania ulicy i sprawdzania, gdzie znajduje się mieszkanie z oferty. Aby ułatwić cały proces poszukiwań nowego lokum, zamieściliśmy mapki z lokalizacjami. Znajdują się one przy każdym ogłoszeniu. Oznaczony jest więc dokładny punkt, gdzie znajduje się mieszkanie. Mamy nadzieje, że takie rozwiązanie będzie wygodniejsze i zdecydowanie bardziej praktyczne.- mówi właściciel grupy estancje.pl.

Nie tylko mapki są nowością w serwisie. Został on również zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Oznacza to, że przeglądać nowe oferty wynajmu mieszkań można również na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. Celem takiego rozwiązania, było umożliwienie użytkownikom korzystającym z serwisu, szybkiej reakcji na ogłoszenie. Serwis jest bowiem cały czas aktualizowany. Udostępnianie są nowe ogłoszenia wynajmu mieszkań, stancji i pokoi. 

Zobacz przykładowe ogłoszenia pokoi na http://lublin.estancje.pl.           

Największą grupą odbiorców serwisu są studenci, ale nie tylko. Korzystają z niego wszystkie osoby, które zmieniają miejsce zamieszkania i poszukują nowego lokum. Portal posiada opcję filtrowania ogłoszeń, za pomocą której można wyszukać mieszkanie w takiej cenie lub lokalizacji, która jest najodpowiedniejsza.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież