Bielizna wyszczuplająca – jak wymodelować sylwetkę?

2 bielizna wyszczuplajaca jak wymodelowac sylwetke

 

Bielizna wyszczuplająca to część garderoby, którą pokochały nie tylko miliony kobiet, ale również celebryci. Przechadzając się czerwonym dywanem, pod sukienkami chowają body wyszczuplające, biustonosze z fiszbinami, gorsety oraz inną bieliznę korygującą.

Bielizna wyszczuplająca dostępna jest w wielu sklepach, przyszedł więc czas na Ciebie. Jak pozbyć się kilku kilogramów zakładając na siebie bieliznę wyszczuplającą? Na co zwrócić uwagę podczas kupowania body lub fig korygujących?

 

 

Body wyszczuplające

Body korygujące świetnie sprawdzi się pod obcisłe sukienki typu tuba lub ołówkowe spódnice. Skutecznie ukryje wystający brzuch i spowoduje, że stracisz w talii nawet do kilkudziesięciu centymetrów. Wybierając odpowiednie body wyszczuplające, powinnaś zwrócić uwagę na rozmiar. Jest to bielizna, która musi być obcisła. Zakładanie jej nie będzie więc proste i przyjemne, ale kiedy  zobaczysz efekt, nie będziesz chciała go zdjąć. Dodatkowo zwróć uwagę na kolor body. Najczęściej dostępne są czarne i w kolorze nude. Najbezpieczniejszą opcją będzie wybranie koloru zbliżonego do odcienia skóry. Zabezpieczysz się przed możliwością dostrzeżenia body spod sukienki.

 

Bielizna modelująca typu gorset 

Gorset modelujący to jeden z najstarszych elementów bielizny damskiej. Korzystały z niego kobiety już w XIV wieku. Jest świetny w modelowaniu sylwetki. Niesamowicie wyszczupla talię i nadaje figurze kształtu klepsydry. Jeżeli planujesz założyć sukienkę odcinaną w pasie, koniecznie ubierz również gorset wyszczuplający. Spotęguje to efekt wyszczuplenia talii nawet o kilkadziesiąt centymetrów. Podczas zakupu zwróć uwagę, aby gorset nie był zbyt ciasny. Może to utrudniać oddychanie oraz swobodne poruszanie się.

Na oladi.pl – bielizna wyszczuplająca dla każdej z Was.

 

Profesjonalny sklep z bielizną damską

Podczas kupowania bielizny wyszczuplającej skorzystaj z usług ekspedientki. Kobiety pracujące w sklepach z bielizną są specjalnie przeszkolone z zakresu dobierania bielizny do kształty sylwetki. Poproś o radę i wybierz body, które będzie nie tylko piękne wizualnie, ale również komfortowe i niezbyt uciskające.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież