Gwiazdkowa Moc Prezentów - nagroda od Orlenu rozlosowana!

Gwiazdkowa Moc Prezentow z Orlenem

Aż 80 maili otrzymaliśmy w przedostatnim dniu naszego konkursu Gwiazdkowa Moc Prezentów. Kto zdobył nagrodę?

Nasza zabawa powoli dobiega końca. Poniedziałek był już jedenastym dniem zabawy. Do wygrania dziś była nagroda-niespodzianka ufundowana przez firmę MAR-TANK właściciela stacji paliw Orlen w Obornikach przy ul. Mostowej. W losowaniu wzięły udział osoby, które nadesłały poprawne hasło i podały swoje dane z numerem telefonu.

Hasło dzisiejszego dnia to: 

Na stacji paliw Orlen w Obornikach nie tylko zadbasz o swój samochód ale także się najesz.

Nagroda trafia do Inez Wojtkowiak! Gratulujemy!

Dane laureatki naszego konkursu przekażemy sponsorowi naszej zabawy. A już dziś zachęcamy do udziału w ostatniej odsłonie Gwiazdkowej Mocy Prezentów. Do wygrania we wtorek będzie voucher do realizacji w Centrum Ubezpieczeń Syrena. Polecamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież