Gwiazdkowa Moc Prezentów - wygraj 10 kg mandarynek!

Gwiazdkowa Moc Prezentow z mandarynkami

Za nami już 9 dni z konkursem Gwiazdkowa Moc Prezentów. W kolejnym odcinku naszej zabawy nagrodą jest 30 kg mandarynek ufundowanych przez Hurtownię Rob-Fil Roberta Filipiaka z Obornik.

Wczoraj upominkowy bon do Centrum Urody Anna wylosowała Danuta Wencka. Dziś nagrodą są 3 skrzynki wyśmienitych mandarynek. Każda z nich to aż 10 kg tego przysmaku. Nagrodę podzielimy na trzy osoby. 

Fundatorem nagrody jest Hurtownia Rob-Fil z ul. Wodnej w Obornikach. Firma Roberta Filipiaka oferuje nie tylko produkty spożywcze i przemysłowe. W ofercie znajdziemy bowiem także wynajem rusztowań i wypożyczania kajaków. Zachęcamy do odwiedzania hurtowni zawłaszcza w okresie przedświatecznym.

Rob-Fil Roberta Filipiaka to ... 

UWAGA! Wpis jest częścią konkursu Gwiazdkowa Moc Prezentów w dniu 21.12.2014. Do wygrania są 3 skrzynki mandarynek po 10 kg owoców każda ufundowane przez Hurtownie Rob-Fil. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj ->. Szczegóły nagrody ustalone zostaną ze sponsorem dzisiejszej nagrody. Odszukaj całe hasło i prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA, jedną osobę wylosujemy spośród tych osób, które potwierdziły udział w wydarzeniu stworzonym na portalu społecznościowym https://www.facebook.com/events/304521916412779/ . Czyli  2x 10 kg rozlosujemy wśród osób, które prześlą do nas maila, a 10 kg. pójdzie do naszego fana z FB. Szczegóły tego losowania opiszemy na tablicy wydarzenia.

Komentarze   

+2 #1 Natalia 2014-12-21 19:30
Mandarynkiiiii. ...a aaa! !!!! Ile radości i słodkości
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież