Podsumowanie 5 dnia Gwiazdkowej Mocy Prezentów

gmp zbiorowka

Salon kosmetyczny Allure jest fundatorem prezentu w piątym dniu naszej gwiazdkowej zabawy. Dzisiaj padł kolejny rekord liczby maili, po dokładnym sprawdzeniu wyszło łącznie 87 wiadomości.

Część maili niestety zostaje czasami odrzucona, najczęstsze błędy to brak danych kontaktowych i niepełne hasło. Liczymy na to, że  zwrócicie jeszcze większą uwagę na przesyłane do nas odpowiedzi w kolejnych konkursach.

Podsumowując dzisiejszy konkurs spodziewaliśmy się, ze większość odpowiedzi prześlą panowie, ale tak nie było, z 89 maili tylko około 15 przesłanych było przez facetów. Szkoda, że panowie tak kiepsko myślą o swoich uroczych partnerkach. Ciekawe jak będzie w kolejnym konkursie, gdzie do wygrania będzie polerka samochodu osobowego wykonana w firmie Wicherek w Obornikach.

Ale przejdźmy do najważniejszej informacji. Pełne hasło w dniu dzisiejszym to: Najpiękniejsze prezenty to nie rzeczy materialne lecz przeżycia.

Nagrodę, czyli zabieg na twarz w kwocie do 100 zł w salonie kosmetycznym Allure w Obornikach wygrał Maciej Misterski.

Mamy nadzieję, ze będzie to fajny prezent, pozdrawiamy Pana Macieja.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież