Gwiazdkowa Moc Prezentów – dzisiaj czeka na Was choinka

gmp zbiorowka

Fundatorem nagrody w 4 dniu konkursu Gwiazdkowa Moc Prezentów jest Ekocentrum Gaja. W naszej zabawie można wygrać dowolna choinkę o wartości 100zł.

Rok temu zadowolona mieszkanka Obornik również odebrała swoją zwycięską choinkę z Ekocentrum Gaja, a w tym roku to możesz być Ty!

Firma GalaProdukt istnieje na rynku od 9 lat, ciągle poszerzając swoją ofertę i rozwijając się dla Państwa.

Posiada kratki trawnikowe do umacniania nawierzchni oraz obrzeża trawnikowe do odgradzania nawierzchni.

Jak zwykle co roku mają dla Państwa duży wybór choinek w atrakcyjnych cenach: świerk zwykły, srebrny; jodła kaukaska. Oraz nowość w tym roku: Cyprysy i sosny w wersji mini.

galaprodukt1

UWAGA! Wpis jest częścią konkursu Gwiazdkowa Moc Prezentów w dniu 15.12.2014. Do wygrania dowolna choinkę o wartości 100zł w Ekocentrum Gaja, ul.Gołaszyńska, Oborniki. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj ->. Szczegóły nagrody ustalone zostaną z właścielem centrum ogrodniczego. Odszukaj całe hasło i prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

+1 #1 janek 2016-09-22 13:33
Patrząc na ten obrazek znów nie mogę doczekać się świąt
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież