Skip to main content

Jak dobrać odpowiednie gadżety reklamowe dla nowych pracowników?

| Artykuł sponsorowany | Różne

Istnieje niepisany zwyczaj, że nowi pracownicy w firmie otrzymują specjalny „pakiet powitalny”. Co się na niego składa? Przede wszystkim praktyczne gadżety firmowe. Mogą być to zarówno długopisy i notesy, jak również parasole, torby czy nawet breloki z latarką. W jaki sposób dobrać je tak, aby były zarazem funkcjonalne, jak i stanowiły nośnik reklamowy?

Gadżety firmowe to mnóstwo możliwości!

Dobranie odpowiednich gadżetów reklamowych dla nowych pracowników może być ważne dla budowania więzi z firmą i zwiększenia ich zaangażowania.  Przed wyborem warto zrozumieć indywidualne preferencje, zainteresowania i potrzeby każdego z nich. Można to zrobić poprzez przeprowadzenie ankiety lub rozmowy, dzięki czemu gadżety z nadrukiem da się dobrać w sposób optymalny.

Nie można zapomnieć o tym, że gadżety reklamowe powinny być przydatne w życiu codziennym, co zwiększa szanse na ich częste używanie, a zarazem i docenienie. Takie są torby, parasole oraz koszulki, na których umieszczono logo firmy. Pracownik używa ich w drodze do pracy, na zakupach, spacerze i podczas innych czynności poza biurem, dzięki czemu zwiększa świadomość marki wszędzie, gdzie tylko pokaże się z takim gadżetem.

A może gadżety firmowe z personalizacją? Połączenie imienia pracownika z logo firmy jest sposobem na to, aby osoba obdarowana poczuła się bardziej doceniona i związana z firmą. Każdy poczuje się wyróżniony, że stworzono gadżet specjalnie dla niego. Taka personalizacja może występować na przykład na bluzach z logo firmy – zobacz je tutaj: https://videodruk.pl/tekstylia/odziez-reklamowa/bluzy.

Reklama musi mieć jakość

Niezależnie od tego, czy zamawiasz długopisy, bluzy czy inne gadżety z logo Twojej firmy, istotna jest ich jakość – która świadczy o solidności firmy. Videodruk wykona dla Ciebie kubki reklamowe i inne gadżety cechujące się doskonałą solidnością. Jej oferta to szereg gadżetów, które przydadzą się zarówno do biura, jak i na różnego rodzaju eventy oraz akcje marketingowe.

Postaw na doświadczonych twórców gadżetów reklamowych, które możesz perfekcyjnie dopasować do potrzeb swojej firmy oraz nowych pracowników. Takie gadżety firmowe, jak na przykład torby (https://videodruk.pl/tekstylia/torby-reklamowe/torby-bawelniane) czy koce będą używane przez długi czas, stanowiąc nie tylko nośnik reklamy Twojej marki, ale również umacniając przywiązanie do niej pracownika.

Zapoznaj się z ofertą Videodruku i zobacz już dzisiaj, które gadżety reklamowe będą idealne dla nowych pracowników Twojej firmy!

Jak wybrać odpowiedni kojec ogrodowy dla psa? O tym musisz pamiętać!

Jeśli Twój pies kocha przebywanie na dworze lub z wielu innych względów chcesz, aby miał swoje miejsce w ogrodzie, koniecznie rozważ kupno kojca. Wybór powinien być jednak starannie przemyślany. Na co zwracać szczególną uwagę podczas zakupów?

Na jakich fachowców jest zapotrzebowanie w Pile?

Stopa bezrobocia w Pile w styczniu 2024 roku utrzymała się na poziomie 5,3% (ogólnokrajowa stopa bezrobocia w tym samym okresie wynosiła 5,4%). Znalezienie zatrudnienia w Pile nie powinno więc stanowić większego problemu, zwłaszcza w przypadku zawodów deficytowych.

Ile bierze firma sprzątająca za godzinę?

Usługi firm sprzątających stały się nieodłącznym elementem współczesnego życia, zarówno w sferze biznesowej, jak i prywatnej. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, który chce utrzymać czystość w miejscu pracy, czy też zależy ci na pięknym mieszkaniu, podpowiemy ile takie usługi kosztują. 

Moda na zimne dni. Co ubrać, gdy pogoda nie rozpieszcza?

Zimowe dni mogą być wyzwaniem dla stylizacji, ale również stanowią świetną okazję do wyrażenia swojego unikalnego stylu. W artykule tym odkryjemy, jak połączyć funkcjonalność z modą, aby cieszyć się zimowymi dniami w pełni komfortowo i stylowo.

Bielizna na Dzień Kobiet: Gdzie kupić idealny prezent dla Twojej dziewczyny?

Dzień Kobiet to doskonała okazja do celebracji kobiecej siły, niezależności i piękna. Chcesz pokazać ukochanej, jak wiele dla Ciebie znaczy? Wybierz intymny prezent, który wyrazi więcej niż tysiąc słów! Bielizna damska na prezent zyskuje na popularności ze względu na swoją unikalną zdolność do łą...

Zaproszenia na 18 - kiedy wręczać, jakie wzory wybrać

Osiemnaste urodziny stanowią symboliczny punkt zwrotny w życiu. To czas, gdy młoda osoba przekracza progi nie tylko pełnoletniości, ale też większej samodzielności i odpowiedzialności.

Jak ławki miejskie wpływają na jakość życia w mieście?

Ławki miejskie są ważnym elementem infrastruktury miejskiej, odgrywającym kluczową rolę w tworzeniu funkcjonalnych i przyjaznych przestrzeni publicznych. Ich obecność w miastach ma znaczący wpływ na zdrowie, dobrostan mieszkańców oraz jakość życia w obszarach miejskich.