fbpx

Wygodne płatności bezgotówkowe — czyli jaki terminal płatniczy wybrać?

Płacenie kartą to obecnie zupełny standard. Wiele osób już właściwie w ogóle nie korzysta z gotówki. Z tego też powodu naturalne jest, że robią zakupy i wybierają usługi w miejscach, w których można bez problemu zapłacić kartą, telefonem lub Blikiem. Nic więc dziwnego, że obecnie większość firm ma w swym wyposażeniu terminale płatnicze. Ułatwienie klientom płatności bezgotówkowych jest przede wszystkim korzyścią dla biznesu. Dlatego też pozostawanie w tyle po prostu się nie opłaca. Jeśli więc do tej pory w Twojej firmie nie korzystano z terminala płatniczego, czas, by to zmienić — postaw na program polska bezgotówkowa! Zobacz, czym kierować się wybierając terminale kart płatniczych. Czy kupimy terminale i kasy fiskalne online Poznań

Terminale kart płatniczych — na co zwrócić uwagę wybierając urządzenie do płatności kartą? 

Kupując terminal kart płatniczych, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, które pozwolą nam znaleźć urządzenie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że płatności bezgotówkowe będą przebiegać bezproblemowo. W pierwszej kolejności warto zastanowić się, czy lepiej sprawdzi się u nas terminal mobilny, czy też tradycyjny. Ten pierwszy słynie z przyjmowania płatności w dowolnym miejscu. Do prawidłowego działania mobilny terminal płatniczy potrzebuje jedynie dostępu do internetu. Jest niewielki i bardzo poręczny. Jego wadą jest jednak brak dodatkowych funkcji. Jeśli zależy nam, na tym, by sprzedawać doładowania telefonów komórkowych i obsługiwać funkcję cashback, lepiej wybrać klasyczne urządzenie. 

Tradycyjne terminale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy stały dostęp do Internetu oraz prądu. To doskonały wybór do sklepów, restauracji i punktów usługowych. Warto mieć na uwadze, że w sklepach dostępne są terminale stacjonarne i bezprzewodowe. Drugie mają wbudowaną baterię, która umożliwia swobodne przenoszenie urządzenia. Terminal stacjonarny jest natomiast stale podpięty pod zasilanie.

Gdzie kupić w Poznaniu terminale kart płatniczych? 

Wiemy już, na co zwrócić uwagę kupując terminal płatniczy. Warto więc przejść do kluczowej kwestii, czyli tego, gdzie właściwie możemy nabyć takie urządzenie? Jeśli chodzi o terminale kart płatniczych Poznań, zapewnia nam duży wybór wśród możliwości. Jak to w dużym mieście bywa, sklepów branżowych znajdziemy tu całkiem sporo.