fbpx

Wyjątkowy dodatek do usługi fotograficznej lub filmowej

Jesteś fotografem albo filmowcem i potrzebujesz sposobu na wyrobienie sobie dobrej marki oraz pozytywnego wizerunku. Wysokie jakościowo produkty stanowią najlepszy sposób na zbudowanie wiernego grona klientów, ale aby proces był szybszy, warto zadbać o odpowiednie opakowanie zdjęć czy USB z nagraniami filmu. Producent pudełek drewnianych drewnianysklep.pl przychodzi na pomoc.

 

Jak Cię widzą, tak Cię piszą, czyli dlaczego warto?

Przechowywanie zdjęć dla wielu osób zamawiających odbitki może być ważną sprawą. Odpowiednio wybrane pudełko na zdjęcia czy usb stanowi bardzo ciekawy i oryginalny dodatek do wykonanej usługi, który nie pozostanie niezauważony przez klienta. Obecnie ludzie bardzo sobie cenią ładny design, dlatego ładnie wykończone drewniane pudełko stanowi dobry pomysł na reklamę własnego biznesu w zakresie fotografii i kręcenia filmów okolicznościowych.

Wyszukane motywy pasujące na wiele okazji

Sklep internetowy oferuje pudełka drewniane o wielu ciekawych motywach i wzorach odpowiednich na wiele okazji. Motywy serca, busoli czy kwiatu róży sprawdzą się nie tylko na ślub, ale również na bierzmowanie czy I Komunię Św. dziecka. Dodatkowo dostępne są także białe pudełka, które idealnie wpisują się w taką stylistykę. W związku z tym możliwe będzie zamówienie dość uniwersalnych pudełek na zdjęcia czy USB, które będą stanowiły dodatek do usługi fotograficznej lub filmowej dla wielu okoliczności.

q5 002

Rękodzieło zawsze w cenie

Ogromną zaletą pudełek drewnianych jest to, że zostały one zrobione ręcznie, a dzięki temu także i precyzyjnie. Pudełka drewniane są dostępne w różnych stylach – począwszy od bardziej nowoczesnych – kolorowych po stylizowane na stare, które idealnie wpisują się w klimaty retro/vintage. Takie pudełka dobrze sprawdzą się jako opakowanie na odbitki ze ślubu. Staranne wykonanie pudełek zachwyci Parę Młodą i być może sprawi, że usługi fotograficzne zostaną polecone dalej do znajomych nowożeńców.

Drewno ma swój styl

Drewniane pudełka na zdjęcia są wykonane z naturalnego materiału, który nie tylko świetnie nadaje się do przechowywania zdjęć oraz USB, ale także wygląda bardzo dobrze. Co więcej, drewniane elementy są bardzo modne obecnie w mieszkaniach, przez co taki element dekoracji w domu będzie stanowić ciekawy i jednocześnie modny dodatek. Jest to atut, ponieważ dzięki estetycznemu i wpisującemu się w trendy opakowaniu fotograf i kamerzysta mogą dotrzeć do większej ilości klientów, którzy to – zaciekawieni pudełkiem – skorzystają z usług fotograficznych lub filmowych.

W zgodzie z naturą, ekologią oraz z możliwą personalizacją

Pudełka drewniane są wykonane z użyciem ekologicznego lakieru, przez co ich produkcja nie wpływa w sposób negatywny na środowisko naturalne. Ponadto możliwe jest zamówienie ciekawych pudełek np. na USB z wypełnieniem w postaci naturalnego mchu, szyszek czy też futerka owczego. Takie wypełnienie nadaje pudełku dodatkowy klimat i sprawia, że jest ono jeszcze bardziej oryginalne oraz wpisujące się w trendy retro. Pudełka na zdjęcia oraz USB mogą zostać spersonalizowane według życzenia klienta – możliwy jest wybór motywu czy własnego graweru.