fbpx

Dlaczego warto zainwestować w portfel z ochroną RFID?

Jak wykorzystać modę na cienkie portfele silm wallet nie martwiąc się o bezpieczeństwo naszych środków podczas płacenia kartą? Odpowiedzią jest zakup nowoczesnego portfela z ochroną RFID.

Co to jest RFID?

Technologia ukryta pod tą nazwą to nic innego jak szybkie zczytywanie danych zakodowanych w naszych dokumentach. Niestety, oprócz wielu plusów, jakim jest przede wszystkim możliwość dokonywania za pomocą tej technologii płatności zbliżeniowych czy ewidencjonowanie wejść i wyjść do budynków dla zatrudnionych tam pracowników największym zagrożeniem płynącym z je go stosowania jest przede wszystkim ryzyko niechcianej utraty danych, zapisanych w dokumentach. Czytniki RFID są przedmiotami łatwo dostępnymi, a posiadaczom wystarczy nawet kilkumetrowa odległość, by pozyskać nielegalne dane! W ten sposób informacje o nas mogą dostać się w niepowołane ręce, a co gorsza, posiadając kartę z możliwością dokonywania płatności zbliżeniowych możemy również paść ofiarą kradzieży!

Na szczęście producenci galanterii skórzanej coraz częściej wychodzą naprzeciw wyzwaniom i zagrożeniom, jakie niosą ze sobą współczesne czasy, produkując elementy galanterii skórzanej takie jak portfele, czy etui na karty, posiadające odpowiednie zabezpieczenia, chroniące przed negatywnym działaniem fal RFID. Te elementy galanterii skórzanej posiadają specjalną membranę, dzięki której czytnik nie wykryje naszej karty zbliżeniowej czy osobistych danych zapisanych w dokumentach. Portfele z ochroną RFID są tworzone tak, by dodatkowe zabezpieczenia nie miały wpływu na ich wagę i wymiary. Dzięki nim nawet w najbardziej zatłoczonym miejscu zyskujesz poczucie, że Twoje oszczędności pozostają bezpieczne na swoim miejscu.

img 3685 2

Foto: https://brodrene.eu/17-portfel-skorzany-meski

Postaw na slim wallet

Jaki portfel wybrać, by był bezpieczny dla użytkownika, a jednocześnie mieścił wszystkie niezbędne podczas dnia codziennego dokumenty, takie jak prawo jazdy czy dowód rejestracyjny samochodu, karty płatnicze oraz gotówkę? Obecnie niesłabnącym powodzeniem wśród panów cieszą się cienkie portfele, tak zwane slim wallet. Są one doskonałą alternatywą dla ciężkich, składanych portfeli, które nieraz ze względu na swe gabaryty nie mieszczą się w kieszeniach spodni czy marynarki. Współcześnie, nastawieni na aktywny tryb życia przyzwyczajeni jesteśmy do szybkich płatności. Posiadając cienki portfel slim wallet nie musimy martwić się o natychmiastowy dostęp do nich. Warto jednak zwrócić uwagę, czy wybrany przez nas model cienkiego portfela posiada zabezpieczenie, chroniące nasze dane i oszczędności przed negatywnym działaniem szkodliwego promieniowania RFID.

Kwestią kluczową podczas wyboru portfela slim wallet jest jakość materiału, z którego zostanie wykonany. Kupując taki element galanterii skórzanej, z którego będziemy korzystać minimum kilka razy dziennie warto zwrócić uwagę na jakość skóry naturalnej, z jakiej portfel został wykonany (odradzamy inwestowanie w skórę ekologiczną) oraz sposób, w jaki został uszyty. Im solidniejsza skóra, tym większe prawdopodobieństwo, że portfel będzie nam towarzyszył przez wiele sezonów. Warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego brodrene.eu, oferującego modne elementy galanterii skórzanej, w tym także między innymi portfeli. Polska marka w kolekcji jesień-zima 2019 wprowadziła nowe, kompaktowe portfele slim wallet, które posiadają dodatkową ochronę RFID.

img 3715

Portfele Brodrene z RFID – klasa i minimalizm

Super cienkie portfele slim wallet z ochroną RFID od Brodrene wykonane zostały z najwyższej jakości skóry naturalnej. Dzięki swoim optymalnym wymiarom doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji. Portfele slim wallet Brodrene to komfort polegający na możliwości noszenia portfela w kieszeni marynarki czy spodni, bez nieestetycznego wypychania się ich kieszeni. Portfele z ochroną RFID od Brodrene swobodnie mieszczą od 4 do 6 kart, znajduje się tam również miejsce na banknoty. W ofercie marka posiada 3 modele różniące się od siebie przede wszystkim układem wnętrza. Klient może wybierać pomiędzy portfelami w kolorze czarnym lub brązowym.

Warto podkreślić, że każdy model doskonale prezentuje się w zestawieniu z elegancką torbą na ramię czy męską aktówką. Śmiało więc można go zabrać ze sobą na spotkanie biznesowe, by służył jako podręczny wizytownik. Lekkie portfele z ochroną marki Brodrene świetnie sprawdzą się jako prezent dla każdego pana, bez względu na wiek i zainteresowania – poczucie komfortu płynące ze swobodnego użytkowania, a także bezpieczeństwo naszych środków, zgromadzonych na koncie jest najważniejsze, bez względu na wszystko.

img3 1