fbpx

Bezpieczne zakłady bukmacherskie - jak je znaleźć?

 

Wielu kibiców chciałoby spróbować swoich sił, zakładając się o wyniki ulubionej drużyny lub zawodnika. Mają jednak obawy, czy takie przedsięwzięcie jest na pewno legalne i bezpieczne. Ten artykuł pomoże ci rozpoznawać zakłady bukmacherskie zgodne z prawem i wybierać najkorzystniejsze oferty.

 

  1. Czy zakłady bukmacherskie w ogóle są legalne?
  2. Dlaczego warto wybierać legalne zakłady?
  3. BETFAN zakłady sportowe zgodne z prawem

Czy zakłady bukmacherskie w ogóle są legalne?

Zakłady bukmacherskie (zarówno sportowe, jak i z innych dziedzin) są w naszym kraju legalne, ale objęte wieloma obostrzeniami. Przede wszystkim, bukmacher organizujący zakłady musi posiadać specjalną licencję, która udzielana jest przez Ministerstwo Finansów. Wydanie takiego zezwolenia oznacza, że warunki zakładów są uczciwe, a podmiot organizujący zakłady zobowiązał się do zgodnego z prawem rozliczania podatków z prowadzonej działalności.

Dlaczego warto wybierać legalne zakłady?

Zgodność z prawem i posiadanie odpowiedniej licencji przez bukmachera to przede wszystkim większe bezpieczeństwo klientów. Wszystkie konieczne podatki odprowadzane są do Urzędu Skarbowego, a w razie jakiegokolwiek konfliktu gracz i bukmacher mogą rozwiązać spór na drodze sądowej. Poza tym, poziom bezpieczeństwa zakładów online jest dużo wyższy w przypadku legalnie działających podmiotów. Oznacza to, że w przypadku korzystania z zakładów zgodnych z prawem ryzyko wykradzenia danych, ataku hakerskiego lub przechwycenia informacji dotyczących płatności jest znacznie mniejsze.

BETFAN zakłady sportowe zgodne z prawem

Wśród legalnie działających bukmacherów zdecydowanie wyróżniają się BETFAN zakłady sportowe. Zakłady bukmacherskie BETFAN są tworzone z myślą o potrzebach graczy i zapewnieniu satysfakcjonującej rozrywki każdemu klientowi. Bukmacher oferuje bezpieczne sposoby płatności, czytelny regulamin, korzystne warunki zakładów i pełną zgodność z obowiązującym w naszym kraju prawem. W ofercie BETFAN znajdują się zakłady bukmacherskie z dziedziny sportu (między innymi siatkówka, piłka nożna, koszykówka, boks i wiele innych dyscyplin), rozrywki, życia celebrytów, polityki, show biznesu czy ważnych wydarzeń na świecie. Dostępne są także zakłady dotyczące e-sportu oraz popularnych gier komputerowych, takich jak League of Legends czy Counter Strike. Dzięki temu z usług bukmachera BETFAN mogą skorzystać wszyscy klienci - nie tylko zapaleni kibice, ale również osoby, które nie interesują się tradycyjnym sportem.