Garaże blaszane drewnopodobne - blaszany garaż nie musi być brzydki!

Garaże blaszane wyróżnia funkcjonalność oraz stosunkowo niska cena. Wiele osób uważa jednak, że tradycyjne metalicznoszare schronienia nie wyglądają zbyt estetycznie.

Producenci oferują rozwiązanie, dzięki któremu nawet blaszak będzie pasował do eleganckiego, wykończonego domu. Są nim blaszane garaże drewnopodobne. Zapewniają one zadowalający wygląd, stabilność oraz odpowiednią ochronę przed ewentualną kradzieżą. Co warto wiedzieć na temat takiego garażu zanim zdecydujemy się umieścić go w swoim ogrodzie?

 

Trwałe i eleganckie garaże drewnopodobne? To możliwe!

Garaż blaszany imitujący drewno to jedna z nowocześniejszych propozycji na rynku. Na ocynkowaną blachę nakłada się nadruk, który przypomina strukturę dębową lub orzechową. Warto zdecydować się na konstrukcję w większości z profili zamkniętych, ponieważ gwarantują one sztywność oraz wytrzymałość na długie lata. Taka konstrukcja w połączeniu z okuciami narożnymi i dachowymi oraz poziomymi przetłoczeniami blachy sprawia, że efekt końcowy jest naprawdę zadowalający i przypomina prawdziwe drewno.

blaszany garaz drewnopodobny

Ponadto do tego typu garażu można dobrać dodatki takie jak m.in.: dach z blachodachówki, rynny, okna, świetliki i ocieplenie. Profesjonalne wykonanie, najwyższej jakości materiały i dbałość o szczegóły – ten pakiet sprawia, że garaż prezentuje się niezwykle naturalnie i estetycznie. Warto w tym miejscu dodać, że blaszaki stawia się zazwyczaj na betonowej wylewce. Ich postawienie jest zatem dużo szybsze niż w przypadku tradycyjnych konstrukcji budowlanych, przy których niezbędny jest fundament.

Zalety drewnopodobnych garaży blaszanych

Blaszane garaże drewnopodobne są rewelacyjną i przede wszystkim tańszą alternatywą dla garaży murowanych oraz tych z prawdziwego drewna. Decydując się na tego typu garaż, wybieramy także wygodę. Nie trzeba bowiem martwić się o inwestycję w jakiekolwiek prace konserwatorskie.

Więcej na: blaszaki.com/garaze-drewnopodobne

Niska cena, szybkość wykonania, wygoda, możliwość indywidualnego podejścia oraz nowoczesny, elegancki wygląd to niekwestionowane zalety blaszaków drewnopodobnych. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie stały się prawdziwym bestsellerem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież