Moro modne o każdej porze roku

Każdy ma swój unikalny styl, który chce zawsze podkreślić ubraniem w konkretne odzienie. Deseń moro od lat króluje na wysokim poziomie wśród trendów i zawsze znajduje się dla niego miejsce. Można zatem perfekcyjnie wytworzyć takie kompozycje, gdzie ten wzór będzie stanowił oryginalność jak też klasykę naszego wyposażenia. Wystarczy rozejrzenie się wśród wielu modeli odzieży i z łatwością wyszukamy taki wariant, który się spodoba i co najważniejsze: będzie po prostu komfortowy w każdorazowej sytuacji.

Różnorodne odcienie w jednym

Moro to nic innego jak swoisty kamuflaż bazujący na połączeniu zieleni różnej tonacji z czernią, brązem, beżem, a także szarością. Motywy są przeróżne toteż zawsze znajdzie się taką wersję, która będzie stuprocentowo odzwierciedlała to, do jakiej sytuacji będziemy chcieli użyć tego typu wzornictwa. Pozostaje zatem dopasowanie wszystkiego do tego, co w garderobie piszczy. Bluza wojskowa świetnie zaprezentuje się w zestawieniu z bojówkami, jeansami, spodniami typu chino a także szortami czy bermudami. Do wyboru są najróżnorodniejsze opcje:
- zapinane na zamek, guziki, zatrzaski,
- w formie kangurki lub bomberki,
- z kieszeniami,
- ze ściągaczami,
- z kapturem lub stójką
Każdy zatem szybko odnajdzie takie wydanie, które będzie odpowiadało długością i przede wszystkim rozmiarem.

Ucieleśnienie mody streetwear

Fani mody ulicznej odnajdą tutaj takie bluzy moro, które będą charakteryzować się niebanalnym krojem a co więcej staną się swoistą wizytówką. Każda kolekcja ma w sobie perełki posiadające print kamuflażu, wobec czego z łatwością wyszukamy przewyborne modele, które będą mogły być noszone wedle danej pory roku. Cienkie, z ociepleniem, bawełniane, wykonane z przewiewnego poliestru, a może z dodatkiem elastanu? Wszystko jest tutaj dostępne i szybko zrobimy research tego, co się spodoba od pierwszego wejrzenia. Detale, które spotkamy mogą być niezwykle funkcjonalne a także nieraz dodadzą uroku fasonowi, który wyróżni się spośród innych. Decyzja tego, co założymy na siebie zależy tylko od nas - bluza moro okaże się trafiona jeśli blisko nam do natury, a także jeśli wielbimy wątki militarne.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież