fbpx

Podaruj bliskiej osobie bukiet kwiatów

Każdemu z nas zdarzają się takie sytuacje, gdy nie możemy osobiście uczcić ważnej dla nas okazji - Walentynek, urodzin babci, ślubu przyjaciół czy Dnia Matki. Kwiaty można również wysłać z gratulacjami – osobie, która właśnie zdała ważny egzamin, obroniła licencjat lub pracę magisterską. Jeśli przebywamy w podróży i chcemy pokazać, że pamiętamy o bliskich nam osobach - możemy skorzystać z usług kwiatowej dostawy. Wówczas zawsze mamy pewność, że wybrany przez nas bukiet świeżych kwiatów zostanie dostarczony do odbiorcy na czas.

Kompozycja świeżych kwiatów – uroczy prezent na różne okazje

Każda uroczystość może być okazją do wysłania pięknego bukietu kwiatów. Możemy wybrać jeden z gotowych bukietów złożonych z jednorodnych kwiatów albo zamówić niezwykły bukiet mieszany. Starannie skomponowane, dobrane kolorystycznie, świeże kwiaty tworzą przepiękne bukiety. Doświadczeni floryści mają nie tylko zmysł artystyczny, lecz potrafią tak dobrać kwiaty w bukiecie, aby przetrwały jak najdłużej. Istnieje również możliwość wybrania bukietu w wybranym kolorze – czerwonym, białym, żółtym lub różowym.

Kreator pięknych bukietów online

Istnieje także możliwość stworzenia samodzielnego bukietu za pomocą kreatora bukietów. Zdaniem niektórych osób liczba kwiatów w bukiecie ma symboliczne znaczenie. Dzięki tej funkcji można stworzyć własny, niepowtarzalny bukiet z róż lub tulipanów z takiej ilości kwiatów, jaką chcemy ofiarować. Kwiaty przycinane są do żądanej długości, a gotowy bukiet jest ozdabiany wstążką i zielonymi dodatkami. Klient może wybrać kolor kwiatów, sposób ułożenia oraz dekorację. Dzięki temu każdy samodzielnie stworzony bukiet będzie indywidualny i wyjątkowy.

Wygodny i szybki sposób przesłania kwiatów

Termin dostawy kwiatów może być bardzo krótki – w wyjątkowych sytuacjach już w ciągu dwóch godzin można dostarczyć piękny bukiet do rąk odbiorcy. Bukiety dostarczane są w godzinach od 9.00 do 20.00 po wcześniejszym dokonaniu płatności. Szczegółowe zasady dotyczące płatności znajdują się na stronie internetowej dostawcy kwiatów https://kwiatowadostawa.pl/pl/i/kwiaciarnia-poznan/16. Ponadto osoba zlecająca wysyłkę kwiatów zostaje o niej poinformowana smsem.  

Dodatkowe usługi - prezenty i kosze upominkowe

Do bukietu kwiatów możemy także dołączyć czekoladki, maskotki, kosz ze słodyczami albo kawą i herbatą. Maskotki są sympatycznym upominkiem dla wielu osób, podobnie jak ekskluzywne czekoladki. Jedną z realizowanych usług jest ekskluzywny Kosz Biznesowy z produktami Premium. Zawiera on opakowanie dobrej kawy Davidoff 100% Arabika. smakowite czekoladki Ferrero Roche oraz  Praliny Lindt Lindor i najwyższej jakości czekoladę Lindt Excellece w oryginalnych smakach. Zarówno kwiaty, jak i kosz ze smakołykami można wysłać kontrahentom, partnerom i kluczowym klientom z podziękowaniem za współpracę, gratulacjami lub w celu podtrzymania dobrych kontaktów biznesowych. Niezależnie od okazji - każdy powód jest dobry, aby ofiarować piękne kwiaty.