Romantyczny pobyt w willi na wodzie na Malediwach - sprawdź atrakcje i zobacz jaki to koszt!

Szukasz kierunku na romantyczne wakacje ze swoją drugą połówką? Malediwy to spełnienie marzeń niejednego podróżnika. Sprawdź, ile kosztują wakacje na Malediwach i na jakie atrakcje można liczyć podczas pobytu na wyspach? Dla kogo dedykowana jest ta luksusowa destynacja?

Wakacje na Malediwach

Archipelag liczy 1190 wysepek osadzonych na 26 atolach koralowych narosłych na podmorskim łańcuchu wulkanicznym, ciągnącym się przez 820 km z północy na południe i 120 km ze wschodu na zachód. Łączna powierzchnia archipelagu to niecałe 300 kilometrów kwadratowych.

Przepiękna plaża, turkusowa laguna oraz wyśmienita kuchnia. Ogromnym przeżyciem jest już lądowanie na Malediwach. Widok z okien samolotu to pejzaż białych wysepek otoczonych błękitnymi lagunami, rozsianymi po szmaragdowej fali oceanu. Pas startowy wznosi się na wysokość jedynie dwóch metrów nad poziomem morza, więc wygląda jakby dryfował na oceanie!

domki nad woda na malediwach

Jak głosi legenda dotycząca powstania Malediwów, pewnej nocy do wód Oceanu Indyjskiego spadł deszcz gwiazd. O świcie część z nich wypłynęła na powierzchnię tworząc „maladwipa”, czyli „girlandę wysp”.

Malediwy - dla kogo?

Zdecydowanie Malediwy nie będą najlepszym wyborem dla osób, które planują zwiedzać. To kierunek dedykowany przede wszystkim osobom ceniącym prywatność i ciszę, a także miłośnikom sportów wodnych i snorkingu. Przepiękne rafy koralowe, żółwie, delfiny i płaszczki. Na Malediwach życie podwodne jest niezwykle bogate, zapewnia moc niesamowitych podróżniczych doznań. Relaks na rajskiej wyspie czy rafting górską rzeką i trekking w Himalajach? Czyli podróż poślubna romantycznie lub aktywnie!

 

Ile kosztują wakacje na Malediwach ?

Niezapomniany pobyt w luksusowej willi na wodzie to jeden z najbardziej romantycznych pomysłów na wakacje dla par. Malediwy to raj na ziemi i synonim luksusu kojarzony z horrendalnie wygórowanymi cenami. A jak jest naprawdę? Czy za wyjazd na Malediwy musimy słono zapłacić? Atrakcyjne oferty znajdziesz na malediwy wczasy - memories.pl.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież