Jak nocleg w Warszawie to tylko tutaj

Poszukiwanie noclegu w Warszawie nie zawsze musi wiązać się z koniecznością dużo wcześniejszej rezerwacji pokoju w hotelu. Coraz częściej doceniamy komfort jaki daje wynajem doskonale zlokalizowanych, samodzielnych apartamentów.

Ich wyjątkowo dogodna lokalizacja sprawia, że nawet jeśli przyjeżdżamy do Warszawy pociągiem, możemy swobodnie poruszać się po centrum a także korzystać z komunikacji zbiorowej. W tak dużej aglomeracji jak warszawska, uniezależnienie się od samochodu zawsze gra na korzyść turystów oraz osób, które przybywają tu w celach biznesowych.

Oferowane na hotelinwarsaw.com apartamenty na doby mieszczą się wyłącznie w odrestaurowanych kamienicach albo w nowych apartamentowcach z ochroną. Nie ma ryzyka, że wynajmując lokal przez internet, trafimy na kiepską lokalizację, bądź zaniedbane mieszkanie w szemranym budynku. Stosunek jakości oferowanych lokali do ich ceny zawsze jest adekwatny, a nad poziomem oferowanych apartamentów czuwa firma City Apartments, wytyczająca nowe nowe trendy i standardy na w tym segmencie usług. 

W ostatniej chwili

Podobnie jak w bazie pokojów hotelowych, także w bazie samodzielnych apartamentów liczyć można na oferty last minute. Jeśli więc nagły wyjazd do stolicy napawa cię lękiem, że nie uda cię znaleźć sensownego noclegu, wejdź na hotelinwarsaw.com - nawet w ostatniej chwili możesz znaleźć apartament dla siebie i/lub swojej rodziny.

Nie ma znaczenia, że masz przy sobie tylko bagaż podręczny i nie nastawiałeś się na dłuższy pobyt - nasze apartamenty wyposażone są we wszystkie, niezbędne do codziennego funkcjonowania, udogodnienia. Znajdziesz w nich w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę oraz pościel i ręczniki. Możesz więc wejść do wynajętego apartamentu z biegu i odpocząć po pełnym niespodzianek dniu, spokojnie uporządkować swoje sprawy i ruszyć w dalszą drogę. We wszystkich naszych apartamentach istnieje możliwość zamówienia zestawu śniadaniowego. 

We własnym rytmie

Jeśli planujesz weekend lub dłuższy pobyt w Warszawie, wynajęcie apartamentu na doby z wyprzedzeniem, daje możliwość wyboru najatrakcyjniejszego cenowo terminu. To dobra wiadomość dla rodzin, które planują zwiedzanie oraz z uwagi na małe dzieci cenią sobie intymność jaką daje samodzielne mieszkanie.

Dzięki apartamentowi w centrum miasta można precyzyjnie zaplanować harmonogram wycieczek i przerw na odpoczynek, bez konieczności dopasowywania rytmu życia rodziny do hotelowego rozkładu posiłków. Dla dzieci pobyt w apartamencie będzie bardziej komfortowy niż w hotelu, bo mogą się tu poczuć jak w domu, a jednocześnie mieć miłe wrażenie, że na jakiś czas stają się mieszkańcami innego miasta. 

Wygodniej być nie może 

Obok standardowego wyposażenia kuchni i łazienki, apartamenty oferowane na hotelinwarsaw.com przyciągają gości takimi udogodnieniami jak:

  • transport z lotniska do mieszkania (w cenie najmu, pod warunkiem pobytu powyżej tygodnia)
  • miejsce parkingowe (30 PLN/doba)
  • możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego
  • możliwość domeldowania dodatkowej osoby (40 PLN)

Intuicyjna nawigacja po stronie www.hotelinwarsaw.com umożliwi rezerwację apartamentu także podczas podróży pociągiem czy przeciągającej się narady, która uziemiła nas w mieście, choć planowaliśmy powrót. Doba hotelowa zaczyna się o godz.14.00, a kończy o godz 11.00 następnego dnia.

Jeśli zależy nam na wcześniejszym zakwaterowaniu, warto skontaktować się administracją portalu - jeśli tylko istnieją po temu warunki i standard usługi nie ulega obniżeniu (np. w związku z nieuporządkowaniem lokalu po pobycie poprzednich gości), zostaniemy ugoszczeni zgodnie z życzeniem. 

Zostaw po sobie porządek

Warto pamiętać o kilku regułach, które są wspólne zarówno dla hoteli jak i samodzielnych apartamentów. W obu obowiązuje zakaz urządzania imprez towarzyskich, które mogłyby skutkować wezwaniem przez lokatorów budynku Policji bądź Straży Miejskiej. Dbałość o wynajęty apartament to gwarancja, że kolejni goście zostaną zakwaterowani o czasie, a lokal przez długi czas służył będzie ludziom, dla których samodzielne mieszkanie jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż pokój w hotelu.

Nocleg w Warszawie? Nie słuchaj opowieści o tym, że to miasto zatłoczone, przepełnione a w sezonie znalezienie wolnego pokoju graniczy z cudem. Apartamenty w Warszawie dostępne są także w wysokim sezonie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież