fbpx

Ogród moje królestwo

Eko Architektura - dlaczego warto na nią postawić?

Eko Architektura to firma, która już od dziesięciu lat działa na rynku jak producent architektury drewnianej. Oferuje swoim Klientom pomoc w realizacji pomysłów na projekty takie jak domki letniskowe, altany, domy całoroczne, a także sauny, garaże i wiaty. Dzięki korzystaniu tylko z nowoczesnych maszyn CNC, które gwarantują szybkość produkcji oraz indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, Eko Architektura jest wiodącym producentem na rynku, a ich realizacje wykonane są z pasji do architektury drewnianej.

Dyrektorem Eko Architektury jest pan Przemysław Balcewicz. Poniżej znajduje rozmowa z nim, w której odpowiada na pytania między innymi o tym czemu zawdzięcza sukces oraz dlaczego warto wybrać projekty właśnie jego firmy.

Dlaczego warto postawić na Eko Architekturę?

Spośród innych producentów na rynku wyróżniamy się krótkim czasem wykonania oraz profesjonalnym sztabem zajmującym się zamówieniem. Standardowe projekty, które są dostępne na naszej stronie, wykonamy w około 2-3 tygodnie. Istnieje także możliwość wykonania projektu z pomysłu Klienta. Nasi architekci i inni członkowie ekipy są przygotowani do fachowego wykonania różnego rodzaju koncepcji architektonicznych. Posiadamy w swoim sztabie profesjonalistów z zakresu projektowania wnętrz, grafiki, produkcji oraz działu jakości - mówi dyr Przemysław Balcewicz.

Architektura drewniana - czemu zawdzięcza swoją popularność?

Wyroby drewniane posiadają wiele zalet, które odróżniają je od innego typu wyrobów architektonicznych. Nasza firma zajmuje się architekturą drewnianą z różnych powodów - przede wszystkim ze względów ekologicznych i z troski o środowisko naturalne, ale także ze względu na Klienta. Jest to bowiem przyjazna dla portfela inwestycja, w dodatku szybka w montażu. Możliwość stworzenia indywidualnego projektu stanowi dużą zaletę - umożliwia to wszechstronne zastosowanie projektów drewnianych: rekreacyjne, sportowe, biurowe a także do składowania. My jako firma staramy się zapewnić jak najszerszą gamę projektów, które wykonujemy: domki letniskowe, całoroczne, ogrodowe, ocieplane, narzędziowe a także energooszczędne.

Jak przebiega proces budowy?

Proces budowy w naszej firmie poprzedzony jest szczegółowym planowaniem i przygotowaniem do realizacji. Wszystko po to, by realizowany projekt w jak najwyższym stopniu sprostał oczekiwaniom Klienta.

  1. Sporządzenie szczegółowej instrukcji montażu.
  2. Montaż elementów konstrukcji.
  3. Montaż fundamentu.
  4. Montaż drewnianych elementów.
  5. Uzupełnienie konstrukcji o materiały uszczelniające oraz mocujące.
  6. Satysfakcja z wykonanego projektu.

Budynki drewniane - czym się między sobą różnią?

 Eko Architektura oferuje Klientom różne gotowe projekty budowli drewnianych - od domków letniskowych po garaże i sauny. Nasze projekty zróżnicowane są pod względem wielu czynników. Jest to między innymi grubość ścian. Do wyboru mamy pojedynczą ścianę, a także projekty dwuścienne, różniące się ociepleniem. Oprócz tego każdy projekt wyróżnia się odmiennym designem, zróżnicowanym projektem okien i drzwi (na przykład szyby jednolite lub dzielone), a także ich ilością. Oferujemy także różne typy dachów - dwuspadowe, jednospadowe, a także czterospadowe. Wszystko  po to, by każdy Klient mógł znaleźć model budynki drewnianego spełniającego jego wizję oraz wymagania.

Eco Architektura posiada sklep internetowy pod adresem https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domki-ogrodwe-i-altany , gdzie można znaleźć szczegółową ofertę oraz pełne informacje na temat projektów i usług oferowanych przez firmę. Znajdują się tam także informacje kontaktowe, pod którymi pracownik Eco Architektury może udzielić indywidualnych informacji.