Otwierają przedszkola i żłobek

Od poniedziałku, 25 maja otwarty zostaje Żłobek Miejski w Obornikach oraz uruchamiane zostają przedszkola: Bajka, Bajeczka, Zespół Przedszkoli oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych na terenie gminy Oborniki.

Od tego dnia również uczniowie klas I-III mogą korzystać z zajęć wychowawczo – opiekuńczych.

Szczegółowe informacje rodzice mogą uzyskać poprzez stronę internetową placówki, e-dziennik lub telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki.

Ważne!

W okresie wakacyjnym to jest od dnia 29 czerwca do 28 sierpnia 2020 żłobek  miejski , przedszkola Bajka , Bajeczka oraz Zespół Przedszkoli pracować będą nieprzerwanie z wyłączeniem koniecznej przerwy technologicznej, która planowana jest w dniach 10-14 sierpnia 2020 roku.

Informację podał Urząd Miejski w Obornikach na swojej stronie internetowej. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież