Na Noc Zawodowców zaprasza SP4 im. UNICEF

Szkoła Podstawowa nr 4 im. UNICEF w Obornikach będzie organizatorem Nocy Zawodowców.
Pomysł narodził się w Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu. SP4 organizuje Noc Zawodowców po raz drugi. W tym roku odbędzie się ona także w Poznaniu, Gnieźnie i Nowym Tomyslu. Celem akcji jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego. 

Zapraszamy do obornickiej szkoły dziś 4 października od go.dz 17:00. Wstęp jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież