Uczniowskie Oskary rozdane (foto)

Obornicki Ośrodek Kultury był miejscem rozdania Uczniowskich Oskarów.

Kończy się rok szkolny, ale zanim uczniowie rozpoczną wakacje to przed nimi jeszcze kilka godzin w murach szkolnych. W poniedziałek 17 czerwca dodatkowo dla części z nich miała miejsce szczególna chwila. Rozdane zostały bowiem Uczniowskie Oskary. 

Tegorozna edycja była szczególną za sprawą obecności uczniów szkół ponadpodstawowych. W rozdaniu nagród, oprócz burmistrza Tomasza Szramy i dyrektora Krzysztofa Hetmańskiego, wzięli udział także m.in. starosta Zofia Kotecka, jej zastępca Waldemar Cyranek oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Renata Tomaszewska. Uczniowskie Oskary swoją obecnością uświetnili poseł Krzysztof Paszyk i senator Jan Filip Libicki.

Zdjęcia: Powiat Obornicki.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież