Rożnovia i Orkan grają z Czarnymi w PP

Rożnovia Rożnowo i Orkan Objezierze zagrają dziś w okręgowym Pucharze Polskim.

Po niezwykle emocjonującym meczu z Czarnymi Kaźmierz Roznovia zagra w Pucharze Polskim. Wygrana w niedzielnym meczu 4:3 dodała na pewno zespołowi z ul. Szkolnej wiatru w żagle. Na pewno w meczu z dzisiejszym rywalem Rożnovia znów będzie musiała się pokazać z jak najlepszej strony, aby pokonać rywala. Będzie nim bowiem drużyna Czarnych Wróblewo. Zespół ten gra w lidze okręgowej i po 3 koljkach prowadzi z kompletem punktów. Na to spotkanie zapraszamy do Rożnowa na godz. 17:00.

O tej samej porze zagrają dziś 5 września piłkarze Orkanu Objezierze. Wybierają się na pucharowe spotkanie do niedzielnego rywala Rożnovii. Czarni Kaźmierz zanotowali w niedzielę pierwszą stratę punktów. Zapowiada się atrakcyjne dla kibiców spotkanie.  

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież