M. Stachowiak: Kto wygrywa środek boiska, ten wygrywa mecz

W Orkanie zagra dzis Dariusz Senger

Dzis i jutro na boiska wybiegną drużyny z naszego powiatu. Większość z nich zagra na własnych obiektach.

O 17:00 w Plewiskach zagra Sparta. Grom będzie na pewno bardziej wymagającym rywalem niż ostatnio Huragan. Dzisiejszy przeciwnik na 10 spotkań tylko 2 razy przegrał na własnym stadionie i tylko raz zremisował.

O 16:00 zagrają 2 nasze zespoły. Potrzebująca punktów Wełna podejmuje Orkan Jarosławiec. W Rogoźnie liczyć się będą dziś tylko 3 punkty i kibice powinni zobaczyć ciekawe spotkanie.

W Objezierzu Orkan ma inne problemy. 

Rozsypał nam się zespół. Do kilku kontuzji młodych zawodników doszła kartka Norberta Jabłońskiego - mówił nam wczoraj trener Piotr Kucharski. Do tego już raczej do końca sezonu nie zobaczymy na boisku Kacpra Nowaka. Sytuacja nie jest najlepsza.

Chłopacy po ostatnich przegranych nie byli w dobrych humorach. Na szczęście ostatnie treningi poprawiły morale w zespole - potwierdzili nam to obaj trenerzy. Michał Stachowiak dodał: Niestety nie mamy środka drużyny. Stara prawda pilkarska mówi, że kto wygrywa środek boiska, ten wygrywa mecz. Musimy teraz zmienić kilku zawodnikom pozycje, aby uzupełnic te braki. To niestety wymaga zawsze czasu.

Dziś w drużynie Orkanu w meczu z Zielonymi Gaj Mały powinniśmy zobaczyć Dariusza Sengera. Warto więc wybrać się na stadion w Objezierzu.

Jutro zagrają 3 zespoły. O 11:00 w Rokietnicy zagra Rożnovia. 2 godziny poźniej w Lipie LKS podejmie Arkę Kiekrz.

Jako ostatni na boisko wybiegnie zespół Golnicy Ryczywół. spotkanie to rozpocznie sie o 14:00.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież