Papieski Marsz i Rajd Nordic Walking

papieski nw2

W niedzielę 23 kwietnia na Obornickich Łazienkach odbędzie się Papieski Marsz i Rajd Nornic Walking. Jest to już kolejna edycja tej imprezy, jednak na Łazienkach odbędzie drugi raz. Zachęcamy do kibicowania.

Na marsz z pomiarem czasu zgłosiło się 58 osób, na rajd zgłosiło się 90 osób, łącznie w imprezie weźmie udział 148 osób. Teoretycznie istnieje również szansa zapisać się do udziału przed sama impreza!

Nordic Walking staje się od wielu lat coraz popularniejsza forma rekreacji w Obornikach. Jest tak dzięki prężnie działającym społecznikom z Stowarzyszenia NW-Włóczykije, które to stowarzyszenie wspiera głownego organizatora jakim jest OCS, w organizacji tej imprezy.

Program imprezy:

  1. 8.30-10.30 otwarcie biura zawodów, pobieranie numerów startowych (dojazd samochodem od ul. Chłopskiej gdzie znajduje się parking lub od ul. Szpitalnej).
  2. 9.30 złożenie wiązanek kwiatów przed pomnikiem Jana Pawła II - Rynek (chętni)
  3. 11.00 start
  4. Ok. 13.00 wręczenie nagród
  5. Po zawodach posiłek

Serdecznie zachęcamy wszystkich do kibicowania. Trasa zawodów to dystans około 5 kilometrów i wiedzie ona po terenie leśnym „za Azorkiem”.

mapa trasy:

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież