Skip to main content

Gladiatorki podejmują w południe drużynę Orlika Kcynia

| Łukasz | Zapowiedzi

Szczypiornistki Gladiatora Oborniki ponownie zaprezentują się przed własną publicznością. Będzie to w tym sezonie drugie spotkanie we własnej hali. Przed tygodniem oborniczanki przegrały ze Sparta Gubin. Pierwsza część dostarczyła wielu emocji i nadziei na finałowy wynik. Druga odsłona okazała się słabsza w wykonaniu gospodyń.

Druga Liga to nie są już byle jakie zawody. Gramy bardzo młodym składem, który w przyszłości ma stanowić przyszłość Piłki Ręcznej kobiecej w Obornikach - mówiła po spotkaniu Joanna Gładecka. .Jest kilka- a dokładnie 5 starszych zawodniczek, które swoje doświadczenie starają się przekazać młodym. Zespół przeciwny miał w składzie tych zawodniczej o wiele więcej, a nawet nie wiem czy wszystkie nie były w podobnej wieku jak ja. Walka była do końca nie spuściliśmy głów! U nas idzie młodość!!!Dziewczyny muszą poukładać sobie w głowach pewne sprawy i postawić jasne cele! My nie będziemy grać wiecznie - podsumowała Gładecka pierwsze spotkanie na Obrzyckiej 88. 

W niedzielę 12 listopada APR Gladiator podejmuje Orlika Kcynia. Tutaj kibice mogą liczyć na lepszy wynik, aniżeli w spotkaniu ze Spartą Gubin. Czy tak się stanie? Zapraszamy do hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach na godz. 12:00.

Szczypiorniści podejmują akademików z Bydgoszczy

SKF KPR Sparta Oborniki podejmuje w sobotę drużynę Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz.

Charytatywny bieg w Rogoźnie – Steel Run Rogoźno

Na 17 marca 2024 planowany jest w Rogoźnie bieg dla dzieci i dorosłych Steel Run Rogoźno – Biegi Charytatywne 2024.

Ryczywół. W weekend czekają nas tenisowe zmagania dzieci i młodzieży (foto)

Hala Widowiskowo-Sportowa w Ryczywole będzie gościła w weekend młode talenty tenisa ziemnego. Organizatorem turnieju są 3 szkoły tenisa ziemnego.

Trwają zapisy do DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Po raz X  w kwietniu odbędzie rowerowy maraton DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

Obornickie Osobowości Sportowe - ostatni moment na zgłoszenie

Plebiscyt Osobowości Sportowe są wyczekiwanym przez wielu wydarzeniem. Kto zostanie w tym roku docenionym przez kapitułę?

Rozpocznij sezon biegowy w Chrustowie!

Rozpoczęły się zapisy do Chrustowskiego Biegu Zimowego. W 2024 będzie to już XV edycja tych zawodów. 

I Świąteczny Zlot Morsów w Rogoźnie! 

Morsowanie dla wielu osób stało się najlepszym sposobem na wzmocnienie i uodpornienie się na wiele chorób. Rogozińskie Morsy spotykają się regularnie, tym razem, wspólnie z OSIR w Rogoźnie zapraszają na I Świąteczny Zlot Morsów w tym mieście, impreza zaplanowana jest na 16 grudnia 2023!